Toplum Bilimleri Kurulu toplandı! YKS ve Kurban Bayramı ele alındı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanan Toplum Bilimleri Kurulu toplantısında, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrencilerin psikolojisi, alınabilecek ek tedbirler, Kurban Bayramı'na yönelik uyarı ve önlemler, normalleşme sürecinde gençlere verilebilecek mesajlar ve dezenformasyonla mücadele gibi konular ele alındı.

GÜNCEL 22.06.2020, 23:14
Toplum Bilimleri Kurulu toplandı! YKS ve Kurban Bayramı ele alındı

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, koronavirüs salgınında sosyoloji, iletişim, psikoloji, din sosyolojisi, istatistik gibi alanlarda çalışan Toplum Bilimleri Kurulu'nun toplantısı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleştirildi.

Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda, YKS'ye girecek öğrencilerin psikolojisi, alınabilecek ek tedbirler, Kurban Bayramı'na yönelik uyarı ve önlemler, normalleşme sürecinde gençlere verilebilecek mesajlar ve dezenformasyonla mücadele gibi konular ele alındı.

Yorumlar (3)
ali 1 hafta önce
Bu ne saçma haber, içerik nerede.
Ele alındı da ne konuşuldu
hasan 1 hafta önce
KURUMLARIN GÖREVDE YÜKSELME SINAVLARI DAHİ BELİRSİZ SÜRE İLE ÖTELENİRKEN,BU ÜNİVERSİTE SINAVLARININ YAPILMASI ÇOK BÜYÜK RİSKTİR. KİMSE BUNUN HESABINI ALLAH KORUSUN VEREMEZ.
AkDeniz 1 hafta önce
DGS için hicbir önlem ve kolaylık yok. Bunu izah edebilecek bir yetkili arıyorum.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 03 Temmuz 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49