Teşkilat 2.bölüm tek parça full izle! Teşkilat 2.bölüm full izleme linki..

Teşkilat dizisi konusu ve oyuncu kadrosu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk bölümü ile 7 Mart’ta ekranlara gelen Teşkilat dizisinin yeni bölümtek parça kesintisiz hd trt1 izle. İşte ilk bölümü izleyemeyenler için Teşkilat 2.bölüm full izleme linki..

GÜNCEL 14.03.2021, 14:55
Teşkilat 2.bölüm tek parça full izle! Teşkilat 2.bölüm full izleme linki..

İstihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatan TRT ekranlarının yeni dizisi Teşkilat, ilk bölümü ile ekranlara geldi. İzleyicilerin beğenisine sunulan dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı mı? Çarpıcı konusu ile ekrana adeta damga vuran Teşkilat dizisi ilk bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı detayları..

TEŞKİLAT 1. BÖLÜM ÖZETİ

Sınır ötesi operasyonlarda adeta destan yazan İHA ve SİHA’ların merkezine bir saldırı düzenlenir. Saldırıda ülkenin güvenliğini sağlayan mühendisler öldürülür ve merkezde bulunan önemli bilgiler çalınır. Saldırıyı düzenleyen karanlık yapıyla daha etkin mücadele için bir tim kurulmasına karar verilir ve bu görev teşkilatın en kıdemli isimlerinden Mete Bey’e verilir.

Birçok gizli operasyona imza atacak ve çalınan bilgilerle kurulacak hain tuzakları önleyecek bu tim için, her biri alanında uzman, ülkenin en başarılı istihbaratçıları seçilir. Ancak görevi kabul etmeleri için çok önemli bir şart vardır: Ölmeyi kabul etmeleri! Hepsi resmi olarak ölecek ve cenaze merasimleri yapılacaktır! En yakınları da dahil olmak üzere kimse yaşadıklarını bilmeyecektir. Vatan için çok önemli bu görevi kabul eden herkes; aileleri ve kendilerini tanıyanlar için, artık birer ölü olacaktır.Mete Bey ekipte yer almasını düşündüğü isimlere tek tek ölmeyi teklif eder. Ekip üyeleri içlerindeki vatan sevdasıyla arkalarında ailelerini bırakarak bu teklifi kabul ederler. Artık, kimsenin varlıklarını bilmediği insanlar olarak görevleri, İHA-SİHA merkezine baskın düzenleyen teröristleri ve onların işbirlikçilerini ortaya çıkararak, şehit edilen mühendislerin intikamını almaktır. Vatan uğruna ‘yaşarken ölen’ bu ekip, yaşadıklarını hiç kimseye belli etmeden zorlu operasyonlara imza atacaklardır. Bir yandan da geride bıraktıkları sevdiklerinin hayatlarını uzaktan izleyecek, yanlarında olamasalar da ellerini tutmaya çalışacaklardır.

TEŞİKLAT 1. BÖLÜM FULL İZLE!

TEŞİKLAT 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 13 Nisan 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49