TAŞIMA İHALESİ BİLE YAPAMAYAN BECERİKSİZ YÖNETİCİLER YÜZÜNDEN EĞİTİME ENGEL!!!

Gaziantep Oğuzeli’nde taşımalı eğitim ihalesi yapılamadığı için iki haftadır çocuklar okula gidemiyor.

GÜNCEL 18.09.2021, 14:08
TAŞIMA İHALESİ BİLE YAPAMAYAN BECERİKSİZ YÖNETİCİLER YÜZÜNDEN EĞİTİME ENGEL!!!

Gaziantep Oğuzeli’nde taşımalı eğitim ihalesi yapılamadığı için iki haftadır çocuklar okula gidemiyor.

Bilindiği üzere 6 Eylül 2021 tarihi itibari ile pandemiye rağmen Bakan Mahmut Özer’in yoğun çabası ve çalışmaları ile okullarda yüz yüze eğitim başladı. Her fırsatta yüz yüze eğitimin hangi koşullarda olursa olsun devam etmesinin elzem olduğunu vurgulayan ve okulları açık tutmak için yoğun gayret gösteren Bakan Mahmut Özer’in aksine taşra yöneticileri bu işin ciddiyetini bir türlü kavrayamadı ve kendi bakanlarına ayak uyduramadı maalesef.

Bakanlık Merkez Teşkilatında yüz yüze eğitimin devam etmesi adına yapılan yoğun çalışmalara rağmen Gaziantep’te il, İlçe yöneticilerinin beceriksizliğinden veya Bakan talimatlarının kulak ardı edilmesinden dolayı taşımalı eğitim servis ihalelerinin bile hala yapılmadığı bu yüzden öğrencilerin iki haftadır okula devam edemediği ortaya çıktı.

Bakan Mahmut Özer ve merkez teşkilatın okulların açık tutulması adına yaptığı bu kadar çalışma varken aynı özveriyi ve gayreti taşra yöneticilerinin göstermemesi düşündürücü!!!

Yorumlar (2)
Mehmet 1 ay önce
Beyler kullandığınız ifadeyi hiçbir yöneticimizin hak etmediğine inanıyorum. Okul yöneticilerinin servis ihalesi yapma gibi bir görevi yoktur.
Osman 1 ay önce
Helal olsun o yöneticilere. Kanunu es geçmeden taşıma ihalesi yapılamz, yapöadan konuşmayın. Bişeyler göz yummak zorundamıyız.Kanun kötü. Yöneticiler değil.
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 20 Ekim 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49