RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’den , CHP’li Özgür Özel’e Sert Yanıt

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, kendisini hedef alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e sosyal medya hesabı Twitter'dan sert cevap verdi.

GÜNCEL 30.01.2021, 17:50
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’den , CHP’li Özgür Özel’e Sert Yanıt

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, CHP'li Özel'in Meclis'te yaptığı konuşmada kendisini hedef almasına cevap olarak "Milletvekillerimiz kanun teklifi hazırlarken vatandaşlarımızın, sektörün ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarını tespit edebilmek adına kurumlardan bilgi almaktadırlar. Bu bağlamda yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir. Bu hadsiz zehirli dili aziz milletimizin takdirine bırakıyorum." ifadelerini kullandı.

RTÜK Başkanı Şahin'in Twitter hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

Kanun yapma görevinin Yüce Meclisimizde, kanun teklifi verme yetkisinin de milletvekillerimizde olduğunu aziz milletimizin her ferdi bilir. TBMM tarafından seçilen Üst Kurul Üyeleri olarak bizler de elbette bunun bilincindeyiz.

Milletvekillerimiz kanun teklifi hazırlarken vatandaşlarımızın, sektörün ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarını tespit edebilmek adına kurumlardan bilgi almaktadırlar.

Bu bağlamda yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir. Bu hadsiz zehirli dili aziz milletimizin takdirine bırakıyorum.

ÖZGÜR ÖZEL NE DEMİŞTİ?

CHP'li Özgür Özel, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'i şu sözlerle hedef almıştı;

"RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, hadsiz adam! "Kanunu hazırladım, Meclise sevk edeceğim" diyor. Bu Ebubekir'i geri çağırmak için getirin kanun teklifini, iki elle kimi diyorsanız yerine hemen seçelim, alın bunu görevden. Çekin bu hadsizi oradan!" 

Yorumlar (2)
vatandaş 5 ay önce
yalaka.......
Aziz Millet 5 ay önce
hadsizde aşağılık dilin sahibi de sensin. YAT zihniyetinin beslemesi...
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 21 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49