Özel Okullar Derneği Başkanına Ali YALÇIN'dan Sert Tepki

Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal’ın öğretmenleri ve eğitim sendikalarını okulların açılmamasından sorumlu tutmasına Memur Sen genel Başkanı Ali YALÇIN'dan sert tepki geldi: Ali YALÇIN: "Kendi ticari kazancı ve geleceği için herkesi karalaması, eğitimcileri ve sendikaları töhmet altında bırakması idrak yolları enfeksiyonu göstergesidir." dedi.

GÜNCEL 06.08.2020, 21:24 06.08.2020, 21:33
2420
Özel Okullar Derneği Başkanına Ali YALÇIN'dan Sert Tepki

Ali YALÇINdan O İsme Sert Tepki...

Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal’ın öğretmenleri ve eğitim sendikalarını okulların açılmamasından sorumlu tutmasına Memur Sen genel Başkanı Ali YALÇINdan sert tepki geldi: Ali YALÇIN: "Kendi ticari kazancı ve geleceği için herkesi karalaması, eğitimcileri ve sendikaları töhmet altında bırakması idrak yolları enfeksiyonu göstergesidir." dedi.

Memur Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal’ın öğretmenleri ve eğitim sendikalarını okulların açılmamasından sorumlu tutması tam bir akıl tutulmasıdır.

Kendi ticari kazancı ve geleceği için herkesi karalaması, eğitimcileri ve sendikaları töhmet altında bırakması idrak yolları enfeksiyonu göstergesidir.

Eğitimci olduğu sanılan birinin kendi ticari kaygıları için masum insanları suçlaması, bu cehaleti ortaya koyacak kadar gözünü karartması, vahşi kapitalizmin bir başka yüzüdür.

Öğrenci, veli, öğretmen ve halk sağlığını herşeyin önüne koymak, kamu sorumluluğudur. Eğitim için önşartın sağlıklı bir toplum olduğu ilkesinden hareket etmek, muhalefet değil sorumluluğun gereğidir.

Sn.Dal’ın açıklamaları taşıdığı ünvanın sorumluluğu ile uyuşmamaktadır. Dal,öncelikle salgınla ilgili kararları öğretmenlerin almadığını bilmeli.İtham ettiği öğretmenlerden ve sendikalardan da özür dilemelidir.

Yorumlar (9)
Vatandas 2 ay önce
Yanlış teşhis, idrak yolu enfeksiyonu olabilmesi için beyin olması gerekli.
Muhammed 2 ay önce
Tek kelime ile ayıp kendisini kınıyorum Bizim rahata alıştığımız yoook insaAllah bu süreç biter ben ve oğlum okulumuza ve normal hayatımıza döneriz insaAllah
Eğitimci 2 ay önce
Adam soyadının gereğini yapmış "dalmış"
KAYA 2 ay önce
ADI ÜSTÜNDE ÖZEL ÇIKIŞ NOKTASI HİTAP ETTİĞİ KİTLE ÖZEL okul bahcesinde sokagında yürüyen gölgeleri bilem para olarak görürler
LİYAKAT 2 ay önce
Ulan sivri zekalı devlet bize yarın okula gelin dese hepimiz hazırız Allahın izniyle ki çoğu vefa grubunda şu öğretmenlerle uğraşmayı bırakın artık.
Beşir 2 ay önce
Anca laf yetiştiresiniz.icraat sıfır
Beşir 2 ay önce
Anca laf yetiştiresiniz.icraat sıfır
Ali 2 ay önce
Buçuk ali arasıra doğru tespitler yapabiliyormuş....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49