Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk'tan 'yüz yüze eğitim' açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Okullar ne zaman açılacak? konusunda açıklamada bulundu.

GÜNCEL 24.07.2021, 13:28 24.07.2021, 18:03
Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk'tan 'yüz yüze eğitim' açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK ,herkesin merak ettiği 2021-2022 eğitim öğretim yılında okullar ne zaman açılacak? konusunda twitter adresinden açıklamalarda bulundu.

Bakan Ziya Selçuk okullar ne zaman açılacak? konusunda twitter hesabında

Artan vakalarla birlikte yüz yüze eğitime geçilemeyeceği yönündeki endişelere cevap veren Selçuk, "Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah" dedi.

Aşı olmanın önemine de dikkat çeken Selçuk, açıklamasında, "Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir" ifadelerine de yer verdi.

Yorumlar (6)
Aynen devam! 2 ay önce
13 MART 2020 de ara tatili öne aldık dedin ardindane tatil değil uzaktan eğitim diye diye bir buçuk yıl geçirttin! Ve şimdi vaka 12000 ne dayandı!
Ha gayret! 2 ay önce
Tam kapasite ile yüzyüze denilen normalde eğitim unutuldu gitti zaten! Aç canlı yayını isteyen girsin isteyen girmesin yoklama yok! Kalma yok herkes geçecek vakalar patladı Eylül 2021 de de tam kapasite ile yüzyüze hayal! Gaz alarak devam et sayın bakan! Pandemi de eksik yetişen veya hiç yetinmeyen nesiller birkaç yıl sonra terörden de işşizlikten de göçmen soyunundan da önemli bir Problem olarak karşımıza çıkacak!
Kesin mi? 2 ay önce
Son ana kadar uğraştık olmadı muhabbetine baştan saracak çok kötürü olur! İki yıldır öğrenciler kavramları gereken konu kazanımlarına sahip olmamdan üst sınıflara ( sanki marifetmiş gibi) geçiyor!
Admin yorumlari yayınla! 2 ay önce
Ay başılıgı çekil!
Halk 2 ay önce
Düğün dernek serbest edip vay efendim vakalar cogaldi deyip okulları kapatmayın yeter artık 2 nesil heba oldu...kapatacaksanız düğün dernek kahvehane disko bar vs kapatın...okulları artık 1 SAAT BILE KAPATNAYIN...BIKTIKKKKKKK
Memur 2 ay önce
Sayın bakanım eğitim çalışanlarıni da unutmayalım ki onlarda veli onlarında öğrencisi var onlarında tatile hakkı var telafi eğitimi öğrenci gezi programları adı altında öğrenci veli öğretmen gonulluluge dayalı çalışan kesime onay var dayatmasiyla çalışana yıllık izin yyokk neymiş gezi onayı alındı unutmayalimki bizde veli v öğrencimiz var ve bizde tatili hak ediyoruz
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49