MHP Lideri Bahçeli'den çok sert açıklamalar! 'Kanlı kurye HDP, kiralık figüran İP'

MHP lideri Bahçeli, "Zalimler eliyle senaryosu yazılan, taşeronlar kanalıyla servisi yapılan Türkiye aleyhtarı karanlık projenin kanlı kuryesi HDP; kiralık figüranı ise İP’tir" dedi.

GÜNCEL 03.08.2021, 11:34
MHP Lideri Bahçeli'den çok sert açıklamalar! 'Kanlı kurye HDP, kiralık figüran İP'

MHP lideri Bahçeli, orman yangınlarını siyasi ranta çevirmek isteyen muhalefete, "İktidara muhalefet ediyorum derken felaketle kol kola girmek namertliktir" sözleriyle tepki gösterdi.
 

"Türkiye'ye zarar verecek planın tam göbeğinde CHP var" diyen Bahçeli, "Karanlık projenin kanlı kuryesi HDP; kiralık figüranı ise İP’tir" ifadelerini kullandı.
 

Bahçeli ayrıca, "CHP ne yaparsa yapsın, bölücü ve terörist HDP neyi söylerse söylesin, Türk milletinin muazzam ve müessir varlığı felaketleri göğüsleyecek, gerginliği yumuşatacak, gerilimi yatıştıracaktır" dedi. 

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son günlerde devam eden orman yangınlarıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Bahçeli, "Orman yangınlarını üstlenen ve PKK’nın bir aparatı olan 'Ateşin çocukları inisiyatifi' isimli iblis beslemelerine itiraz etmeyenlerin, ses çıkarmayanların; barışın, dostluğun, sevginin, kardeşliğin ve dayanışmanın şehri Konya’da kardeş kavgası çıkarmak için kuyruğa girmeleri Türkiye’ye ihanettir. Orman yangınlarını siyasi ranta çevirmek için tetikte bekleyen, ülkemizin bugünkü kırılgan ve nazik ortamını sömürmek için ortam kollayan fırsatçıların derin bir gaflet ve sorumsuzluk girdabına kapıldıkları esefle görülmektedir. CHP ve İP Genel Başkanlarının açıklamaları ne vatan ne millet sevgisiyle ne de siyasi etik ve erdemle bağdaşmayacak kadar ayıplı ve hastalıklıdır" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (5)
vatandaş 2 ay önce
Yazık, şu yaptığınız benzetmeye bakın, gerçekten yazık.
ALİ 2 ay önce
Sayın Genel Başkanım SÖZ VERDİĞİNİZ 3600 EK GÖSTERGE UYGULANSIN LÜTFEN.SÖZ VERİLELİ 3 SENEYİ GEÇTİ.SABIRLA BEKLİYORUZ.
Emekli Memur 2 ay önce
3600 EK GÖSTERGE NEREDE KALDI?
Ilahiyatci 2 ay önce
Ulan yaşlı senin iyileri ağzına alman için önce abdest alman gerekir.laf değil icraat yap bu ülkede.senin ip attiklarinla bugün aynı gemidesin ve bölücüleri bu halkın televizyonuna çıkaracak kadar eziksiniz.millet sizin yalanlarınızı yutmuyor artık.editör sende bunu yayınlayacak yürek var mi görelim.
Emekli Memur 2 ay önce
SÖZ VERDİĞİNİZ 3600 EK GÖSTERGE VERİLSİN LÜTFEN.TAM 3 YIL ÖNCE SÖZ VERİLDİ.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49