Metin Akpınar'dan yeni açıklama

Metin Akpınar, 21 Aralık'ta konuk olduğu Halk TV'de yayınlanan "Halk Arenası" programında yaptığı konuşmalara ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL 24.12.2018, 08:56
Metin Akpınar'dan yeni açıklama

Sanatçı Metin Akpınar'ın avukatlarınca yapılan açıklamada, "Programda konuşulan konular, özellikle bazı medya organlarınca kamuoyuna farklı şekilde yansıtılmış ve sanki Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı hedef alınmış gibi bir algı yaratılmak istenmiş, bu vesileyle de konunun hem kamuoyuna hem de Cumhurbaşkanı'na yanlış aksettirilmesine neden olunmuştur." denildi.

Metin Akpınar'ın avukatları Atilla Hekimoğlu, Burçin Hekimoğlu ve İrem Hekimoğlu tarafından müvekkilleri hakkında başlatılan soruşturma üzerine yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, sanatçı Metin Akpınar'ın 21 Aralık'ta konuk olduğu Halk TV'de yayınlanan "Halk Arenası" programında konuşulan konuların çok yanlış anlaşıldığı ve birtakım üzücü, hatalı çıkarımlar yapıldığı aktarılarak, şunlar kaydedildi:

"Programda konuşulan konular, özellikle bazı medya organlarınca kamuoyuna farklı şekilde yansıtılmış ve sanki Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı hedef alınmış gibi bir algı yaratılmak istenmiş bu vesileyle de konunun hem kamuoyuna hem de Cumhurbaşkanı'na yanlış aksettirilmesine neden olunmuştur. Konunun, kamuoyunca, olduğundan farklı anlaşılmaması arzusunu taşımakla beraber, toplumu gerçek dışı haberlerle yanlış yönlendiren söz konusu medya organları ve sorumluları hakkında da hukuki yollara başvurulacağını saygıyla duyururuz."

Yorumlar (2)
Mehmet Emin Demir 2 yıl önce
Adamlarda her numara var. Bizi aptal yerine koyma da en büyük numaraları. Söylediklerini anlayamadığımız için gergedan soyu derler. Mahkeme yolu gözüktüğü zaman da aynen yukarıdaki laflarla masumiyet rolüne bürünürler.
Songul sarisakal 2 yıl önce
Programlarin hepsini uzlerseniz hepsi baskana laf gonderme aptalca espiri imali ironiler vs. Neresi yanlis anlasilmaki, hatta eksik anliyoruz o kadar kin dolularki hepside kafayi yemis ama o ugur dundar denen kişkirtan o kendini insan zanneden ahlaksiz o karistiriyor kin ve nefret dahitiyor Allah belasini versin ...
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 17 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49