Kaymakam maçta, başka kaymakama saldırdı

Eruh Gençlik ve Şirvan Spor arasında dün oynanan maçta, Eruh Gençlik'in öne geçmesiyle olay çıktı. Olayda Şirvan Kaymakamı ve korumaları ile Şirvan Belediye Başkanı Necat Ç. ve korumaları, Eruh Gençlik takımının futbolcularına ve Eruh Kaymakamı'na saldırdı.

GÜNCEL 28.03.2019, 11:29 28.03.2019, 11:30
Kaymakam maçta, başka kaymakama saldırdı

Cumhuriyet'ten Mahmut Oral'ın haberine göre; Eruh Kaymakamı ve korumaları tartaklanırken maça izlemeye giden Eruh taraftarları Halim S. ve Hacı Y., Siirt Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Siirt Valisi ve bürokrasinin araya girmesine rağmen yatışmayan olayların İçişleri Bakanlığı'nın araya girmesiyle şimdilik dindiği öğrenildi.

Yorumlar (6)
alp 2 yıl önce
alın hepsini açığa,bunlar bünyesindeki memura ne yapar onu bir düşünün.Yazık be Reis mütevazilik diyor Alçak gönüllülük diyor miting mitin geziyor ağaların arpası bol gelmiş çifteleşiyorlar.devlet ciddiyet ve sabır ister.
kaymakam 2 yıl önce
Kaymakam kaymakama mı saldırırmış bunlar bulunduğu konumun farkında değiller herhalde. İç işleri bakanımız bunların gözünün yaşına bakmaz gereğini yapar.
Misafir 2 yıl önce
Liyakatsiz kaymakam araması olursa sonucu da böyle olur...Mülakata hayır torpile hayır....
ali 2 yıl önce
siirt valisi siirt te krallık kurmuş, sözleşmeli torpilli öğretmenleri yerlerini değiştiriyor korumasının karısını bi okuldan alıp daha iyi okula görevlendiriyor. diğer okulu öğretmensiz bırakıyor. beden eğitimi öğretmenini sınıuf öğretmeni olarak görevlendiriyor
ali fuat 2 yıl önce
siirt valisi siirt te harem kurmuş özel olarak konutunda kokoreç yapıp rakıyla götürüyor. siirt valisi nin yaptığı harcamaları incelerlerse yaptığı harcamaları herkes görecek. bizler kemer sıkalım vali özel olarak dışardan kadın getirsin. ak parti böyle mi kemer sıkacak.
hakan aydın 2 yıl önce
:)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49