Kayınpeder, damadı Belediye Başkanı hakkında şok suçlamalarda bulundu

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık, damadı hakkında çok ağır ithamlarda bulundu.

GÜNCEL 15.02.2020, 07:58
1896
Kayınpeder, damadı Belediye Başkanı hakkında şok suçlamalarda bulundu

CHP Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül hakkında kayınpederi Hüseyin Işık oldukça sert suçlamalarda bulundu. Kayınpeder Işık, Facebook üzerinden damadı Erdem Gül ile ilgili bir yazı paylaştı.

"Erdem Gül kızımı aldattı ve metres tuttu"
Işık yazısında, damadı Erdem Gül'ün kızını aldattığını, metres tuttuğunu ve boşanma aşamasında olduğunu öne sürdü. Kayınpeder Işık, çocuklarının masraflarını karşılayacağını söyleyen Erdem Gül'e ağır ithamlarda bulunarak, "Aldığın 9-10 bin lira aylıkla içkilerinizi mi, metresini mi, tuttuğun evin ve adadaki evin giderlerini mi karşılayacak acaba?" dedi. Işık, damadı Erdem Gül hakkında yolsuzluk imasında da bulunarak, 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istediğini ileri sürdü.

Hüseyin Işık damadına yönelik suçlamaları, Facebook'ta CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu adına açılan grupta yazdı.

Işık şunları yazdı:

"Ada halkına özür borcum: Belediye seçimlerinde damadım olan Erdem Gül'e destek istememden dolayı. Derler ya, vefasız, ahlaksız insan ya para ya da mevki sahibi olunca sekreteri veya dışardan metres bulur eşi, çocuklarını bile unutur, boşanma istermiş. Belediye görevlerini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu... Bir de boşanınca çocukların masrafını karşılayacağım diyor. Çocuklar özel okulda aylık 15-20 bin lira masrafları var. Aldığın 9-10 bin tl aylık içkilerinize mi, metresine mi, tuttuğun evin ve adadaki evin kendinizin giderlerini mi karşılayacaksın acaba? Yoksa ada gazetesinde yazıldığı gibi önce 15 milyona yapılmak istenen sonra adalıların itirazı üzerine 2 milyona indirilen kiralama ihalesinde görüldüğü gibi mi karşılayacak acaba..."

Yorumlar (5)
Sadece CHP olunca mı ? 8 ay önce
Ülkemizde akrabalık bağı siyaset ilişkisinde en önemli kişi bu mu? Muhteşem yüzyıl dizisinde sadrazam olmak için nereyedamat olmak gerekiyor idi? Aradan 500 geçti,aynı şeyler gala gündemde ise tarihten zerre kadar ders almamışız demektir!
Hasan Ali 8 ay önce
Tertemiz insanlara iftira atmayın,siz kendi yandaşlarınızin pislikleri ne bakın,ülke açlıkla ,işsizlikle intihar ediyor
Batu 8 ay önce
Bu devleti yönetenlerde biraz vicdani sorumluluk varsa bu güne kadarki belediye başkanlarının kaxanç ve malvarlıklarına birde harcamalarına bakılsın.Ama ....
Aa 8 ay önce
Sayin kayınbaba çocukların aylık masrafları 15-20 bin lira diyorsun damat maaşına da 8-10 bin lira diyorsun nasıl oduyordu bu paralari damadinken odedeyebiliyorduda kızına ayrılınca odeyemecek berabermi goturuyordunuz
Vatandas 8 ay önce
Camur at izi kalsin edebiyati. Gecin bunlari bu millet kimin ne oldugunu cok sukur goruyor artik.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49