Kadıköy'de göstericiler polis araçlarına saldırdı

BOĞAZİÇİ Üniversitesi'ndeki eylemlere destek için bu akşam Kadıköy'de toplanan göstericilerin arasından kalan polisler zor anlar yaşadı.

GÜNCEL 03.02.2021, 00:17
Kadıköy'de göstericiler polis araçlarına saldırdı

BOĞAZİÇİ Üniversitesi'ndeki eylemlere destek için bu akşam Kadıköy'de toplanan göstericilerin arasından kalan polisler zor anlar yaşadı.

Eylem için gelen göstericiler gördükleri polis ekip otosuna tekmeler savurup, taş attı.

Polisler, göstericilerin ekip otosunun önüne devirdikleri çöp konteynerini de araçlarının önünde sürükleyerek uzaklaştı. O anlar kameraya yansıdı.

Yorumlar (4)
BEYDAĞI44 5 ay önce
Nasıl ki FETÖ terör örgütünden dolayı askeri okullar kapatıldıysa DHKP-C,TİKKO,MLKP ,PKK gibi terör örgütlerinden dolayı Boğaziçi Üniversitesi’nin de derhal kapatılması gerekir.Sonuçta misyoner yuvası olan,sözde öğretim üyeleri ile sözde öğrencilerden mürekkep olan bu fitne yuvası,FETÖ terör örgütünden dolayı kapatılan askeri okullardan daha da önemli değildir.Ayrıca devlet tarafından atanan rektörü kabullenemeyen sözde öğretim üyeleri özde vatan hainleri ve devlet düşmanları bir an önce KHK ile ihraç edilerek akademik ünvanları da ellerinden alınmalıdır.
kaya 5 ay önce
Trafikte kaza yapan araç bariyerlere zarar verince kamu malına zarar verdiğinden ilgilisinden karşılanıyor. Gösterilere katılıp kamu malına zarar veren ve sorguya alınanlardan kamuya ait zarar tahsil edilsin. Hesapları kamuya aktarılsın Hollan'da da olduğu gibi..
Fırat 5 ay önce
BOĞAZİÇİ üniversitesi'ndeki bir öğrencinin dersten başını kaldıracak zamanı yokken, ortalıkta dolaşanların terörüst olduğunu da biliyoruz.
Devlet kimsenin oyuncağı değildir.
Bu ayılar kendilerini ihtilalde falan mı zannediyorlar.
Ayyıldız 5 ay önce
2021 e geldik şuna bak bunu abd de yapsınlar bakayım bir zavallı polis yazık devletin arabası tekmeleniyor yolla buraya PÖH bak bakalım neler oluyor yazık yazık...
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 25 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49