İstanbul'da okulda tepki çeken görüntü

Çekmeköy'de bir ilkokulun öğrencileri üzerinde 'besmele', 'peygamber' gibi dini kavramların yazılı olduğu kağıtların üzerine ayaklarıyla bastırıldı. Çocukların kağıtları ayakları altına aldığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Öte yandan, polisler okulda inceleme yaptı

GÜNCEL 28.10.2019, 15:52 28.10.2019, 16:09
İstanbul'da okulda tepki çeken görüntü

Çekmeköy'de bir ilkokulun öğrencileri üzerinde 'besmele', 'peygamber' gibi dini kavramların yazılı olduğu kağıtların üzerine ayaklarıyla bastırıldı. Çocukların kağıtları ayakları altına aldığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Öte yandan, polisler okulda inceleme yaptı.

Çekmeköy'de bir ilkokulda öğrenciler, iddiaya göre, üzerine 'besmele', 'peygamber' gibi kelimelerin yazılı olduğu kağıtların üzerine ayakları ile bastırıldı. Sosyal medyada paylaşılan o görüntüler vatandaşlardan büyük tepki aldı. Öte yandan, polis, görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine harekete geçti. Okula gelen polis ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. Cep telefonu ile çekilen görüntülerde çocuklar üzerinde yazı bulunan kağıtların üzerine basıyor.

Kaynak: İHA
Yorumlar (7)
Halil 9 ay önce
Ben laik bir insan olarak haberi okurken çok kızdım. Bu ne biçim öğretmen. Bu insan bile değil.
hainlik dipte 9 ay önce
Allah sizin cezanızı versin ne istiyorsunuz kutsallardan. bu müdür veya öğretmen bunu başka şeye yapsa hemen birileri harekete geçer bu kişiler görevden alınırdı. Allah herşeyden daha üstün ve değerli iken bu hainlere neden bir şey yapılmaz. bunlar sivasta maraşta çorumda bu şekilde halkın değerlerine böyle saldırıp galayene getirp kendi adamlarını kendiler katledip müslümanları suçlayanlardır.
Mahoni 9 ay önce
Devlet kurumları milletin değerlerine, kutsallarına düşman olanlarla dolu. 657 acilen değişmeli, sadece sınav puanı yeterli görülmemelidir. Bütün kurumlara müslümanlar dışında kimse alınmamalıdır...
06 9 ay önce
BU OLAY DOĞRUYSA MEB BU OKULUN İDARECİ VE ÖĞRETMENİ GÖREVDEN ALMALI
Öğretmen 9 ay önce
Maalesef, MEB in içi boşaltıldı. Mülakat getirdiler idarecileri aldılar. Daha kötü oldu.
Öğretmenlere mülakat getirdiler dinsizler de öğretmen oldı
Mehmed 9 ay önce
O kadar İstanbul sallandı azıcık faydası olmamiş, Allahtan korksunlar
Özlem 9 ay önce
Bu yapılanlar inanca saygısızlık değil hakaret, nefret, nefrete teşvik boyutunda. Gerekenlerin yapılması gerekiyor
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 11 Temmuz 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49