İstanbul'da "Bitcoin" zirvesi

Türkiye’nin en geniş katılımlı Kripto Para Zirvesi, 26-27 Ekim’de İstanbul Kongre Merkezinde düzenleniyor. Zirveye kripto para borsaları, coin ve altcoin’lerin temsilcileri katılarak yatırımcılarla bir araya gelecek.

GÜNCEL 31.08.2021, 08:34
İstanbul'da "Bitcoin" zirvesi

Son yılların en gözde yatırım araçlarından biri hâline gelen kripto paralar ilk defa geniş katılımlı bir zirve ile enine boyuna tartışılacak. Kripto para konusunda regülasyon hazırlıkları sürerken 26-27 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek Kripto Para Zirvesi ile yatırımcıların da bizzat kripto para borsaları, coin ve altcoin’lerin temsilcileri tarafından aydınlatılması amaçlanıyor. Zirveye kripto para borsalarının yanı sıra coin ve altcoin’ler de katılacak. Zirve aynı zamanda altı farklı oturuma ev sahipliği yapacak.

TARAFTAR TOKEN’LAR
Zirvenin her iki gününde “Türkiye’deki coin’lerin geleceği” başlıklı birer oturum olacak ve coin ile altcoinler kendilerini anlatma fırsatı bulacak. İlk günün son oturumuna kripto para fenomenleri katılırken ikinci günün ilk oturumunda ise futbol kulüpleri tarafından çıkarılan taraftar coin konuşulacak. Bu oturuma üç kulübün konu ile ilgili yöneticileri katılacak. Zirvenin son oturumunda ise yine kripto para borsalarının temsilcileri, kendilerini ve sektörü anlatma fırsatı bulacak.
Zirvede oturumların yanı sıra B2B görüşmeleri de yapılacak. Borsalar, coin’ler ve altcoin’ler için tahsis edilen alanlarda kripto para borsaları ve coinler bir araya gelecek. Özel B2B görüşmeler için zirvenin www.kriptoparazirvesi.org adresinden görüşme talep edilen borsa, coin ve altcoin’ler için rezervasyon yaptırılabilecek. Zirvede ayrıca borsalar, coin ve altcoin’ler kendilerini anlatmak için özel salonlar kiralayabilecek. Ziyaretçiler de aklına takılan soruları direkt muhataplarına sorma imkânı bulacak.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49