Hilal Kaplan, Serdar Ekşi'yi yalanladı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün Serdar Ekşi ile olan video kaydını yayımladı. Videoda, Serdar Ekşi "Süheyp beni aradı, senin konuyu görüştüm" dedi. Süheyp Öğüt'ün eşi Hilal Kaplan sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Sedar Ekşi'nin yalan söylediğini, eşinin Serdar Ekşi ile en son 2 yıl önce görüştüğünü açıkladı. Hilal Kaplan ayrıca, Serdar Ekşi'yi sosyal medya hesabından 2019 yılında engellediğine dair görsel paylaştı

GÜNCEL 05.06.2021, 21:14
Hilal Kaplan, Serdar Ekşi'yi yalanladı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, FETÖ'nün Türkiye'yi dünyada zor duruma düşürmek için kaşıdığı Suriye meselesini gündemde tutmaya devam ediyor. Peker son videoda Serdar Ekşi adlı, Tayyip Erdoğan'ın yeğeninin kocası olduğunu belirttiği bir kişiyle olan video kaydını yayımladı. Serdar Ekşi videoda, "Abi bu Pelikan konusuna girmesen. Süheyp Öğüt'le de görüştüm, senin konuyu görüşeceğiz" diyor.

Ancak, Süheyp Öğüt'in eşi Hilal Kaplan sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Serdar Ekşi'yi yalanladı. Kaplan, Süheyp'in en son iki yıl önce Ekşi ile görüştüğünü belirterek "Serdar Ekşi denen yalancı iki yıl önce araya binbir ricacı koyarak eşimle bir defa görüşmüş. Eşim nasıl bir tip olduğunu anlayınca telefonundan dahi engellemiş. Şimdi çıkmış geçen hafta görüştüm diye yalan uyduruyor. Mahkemede hesaplaşacağız." dedi.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49