Erdoğan, kabine ve Ak Parti yönetiminde değişikliğe gidecek!

Hürriyet yazarı Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabine ve AK Parti'de bazı değişiklikler yapılacağını öne sürdü.

GÜNCEL 23.02.2021, 10:53
Erdoğan, kabine ve Ak Parti yönetiminde değişikliğe gidecek!

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, 'Reform gündemli bahar' başlıklı bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabinede ve parti yönetiminde değişiklikler yapacağını iddia etti.

Fırat, "AK Parti'de kongre sürecinde sona geliniyor. 24 Mart günü büyük kongre yapılacak. AK Parti kulislerinde kongre sürecinde, yani önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hem kabinede hem de parti yönetiminde bazı değişikliklere gideceği konuşuluyor" ifadelerini kullandı.

Fırat ayrıca, Erdoğan'ın söz konusu değişikliklerle birlikte reformlara da ağırlık vererek 2023 yılına hazırlık yapacağını iddia etti:

"Erdoğan'ın bu değişikliklerle reformlara ve ekonomiye ağırlık vererek, 2023 yılına da hazırlık yapacağı konuşuluyor. Avrupa Birliği ve ABD'ye, onlardan gelen tüm olumsuz adımlara rağmen "kazan-kazan" formülüne dayalı, iyi ilişkiler kurulmak istendiği mesajı veriliyor. Batı'nın Türkiye'den insan hakları ve demokrasi konusunda somut adımlar görmek istediği de biliniyor. Bu kapsamda önümüzdeki süreçte İnsan Hakları Eylem Planı'nın açıklanması bekleniyor."

Yorumlar (10)
Birol 6 gün önce
Son 10 gündür gençleri politize etmeyi başaran ve oy verme zamanı yaklaşmış gençleri sanki hükümete karşı kışkırtan Millî Eğitim bakanından başlanmalı bence.
Hakan 6 gün önce
Sayın Başkanım Söz verdiğiniz 3600 ek göstergeyi lütfen uygulayınız.
Üç Maymun 6 gün önce
Çiftçi ile Akparti arasındaki bağ koptu kopmak üzere. Paralel yapı at koşturuyor. Sendikamsı örgüt sponsorluk adı altında bazı kişilere rüşvet veriyor diyorlar. Rusvetin belgesi olurmu? Sayın Cumhurbaşkanımızın bilgisine.
Özgür 6 gün önce
Milleti bu ciddiyetsiz eğitim bakanından kurtar Reis
Seyit 6 gün önce
Hande Fıratı Meb bakani olsun
HAZARDAĞLI 6 gün önce
Milli Eğitim hiç bir dönem bu kadar tecrübesiz bir takım tarafından idare edildiğini hatırlamıyorum....
vatandaş 6 gün önce
3600?
zeynep kadirli 6 gün önce
herhalde artık hande fırat'ıda bir yere atarlar.
Hasan 6 gün önce
Bence akparti artık bitti,çünkü insanları ekmeğe muhtaç ettiler, istediği kadar değişiklik yapsınlar faydası olmaz artık başka partilere şans vereceğiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 01 Mart 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49