EBA "Sayfam" alanını nasıl kullanılırım?

Eba öğrencilere özel Sayfam kısmı oluşturdu . Öğrenciler Eba sitesine girerek kendilerine özel EKamudanhaber - Özel Haber Eba kullanan öğrencilere özel Eba Sayfam kısmı açılmıştır . Eba Sayfam kısmında öğrenciler neler yapabilir . Bu soruların cevabını EBA açıklamalarını Kamudanhaber sitemizde tek sayfada topladık. "Sayfam" alanını nasıl kullanılırım? "EBA’da Ne Yaptın?" bölümü nedir? "EBA’da Ne Yaptın?" bölümünde, son 7 günde dersler, kütüphane, portfolyo ve sınavlar sayfalarında geçirdiğin zamanlar, grafiklerle gösterilir. Süreler hesaplanırken, belirtilen sayfalardaki içerikleri incelerken geçirdiğin zaman dikkate alınır. "EBA’da Ne Yaptın?" bölümünde geçirdiğim zaman performans puanlarımı etkiler mi? Hayır, etkilemez. Bu bölümü EBA’da yaptığın çalışmaları gün gün gözlemleyebilmen için oluşturduk. Ancak bu alanda çalışarak geçirdiğin zamanın ders başarına katkı sağlayacağından eminiz. EBa Sayfam da Paylaştığım iletiyi düzenleyebilir miyim? Paylaştığın iletiyi düzenleyemezsin ancak dilersen paylaştığın iletinin sağ üst köşesinde bulunan menüden “Sil”e tıklayarak silebilirsin. Sildiğin iletiler, aynı zamanda paylaştığın grup sayfalarında da silinir. Eba Sayfamda Tartışmalara nasıl katılabilirim? Tartışma oluşturulduğunda, grubunun sayfasına düşer, "Fikrini Yaz"a tıklayarak fikirlerini paylaşmaya başlayabilir ya da dosya ekleyebilirsin. Ayrıca "Takvim"in altındaki alanda, tüm tartışmaları görebilirsin. Dilersen sen de bir tartışma oluşturup gruplarınla paylaşabilirsin. Eba Sayfamda Nasıl oylama oluştururum? KAYNAK: WWW.KAMUDANHABER.NETba Sayfam kısmına ulaşabilirler ...

GÜNCEL 27.04.2020, 12:51
EBA "Sayfam" alanını nasıl kullanılırım?

Kamudanhaber - Özel Haber

Eba kullanan öğrencilere özel Eba Sayfam kısmı açılmıştır .

Eba Sayfam kısmında öğrenciler neler yapabilir .

Bu soruların cevabını EBA açıklamalarını Kamudanhaber sitemizde tek sayfada topladık.

"Sayfam" alanını nasıl kullanılırım?

"EBA’da Ne Yaptın?" bölümü nedir?

"EBA’da Ne Yaptın?" bölümünde, son 7 günde dersler, kütüphane, portfolyo ve sınavlar sayfalarında geçirdiğin zamanlar, grafiklerle gösterilir. Süreler hesaplanırken, belirtilen sayfalardaki içerikleri incelerken geçirdiğin zaman dikkate alınır.

"EBA’da Ne Yaptın?" bölümünde geçirdiğim zaman performans puanlarımı etkiler mi?

Hayır, etkilemez. Bu bölümü EBA’da yaptığın çalışmaları gün gün gözlemleyebilmen için oluşturduk. Ancak bu alanda çalışarak geçirdiğin zamanın ders başarına katkı sağlayacağından eminiz.

EBa Sayfam da Paylaştığım iletiyi düzenleyebilir miyim?

Paylaştığın iletiyi düzenleyemezsin ancak dilersen paylaştığın iletinin sağ üst köşesinde bulunan menüden “Sil”e tıklayarak silebilirsin. Sildiğin iletiler, aynı zamanda paylaştığın grup sayfalarında da silinir.

Eba Sayfamda Tartışmalara nasıl katılabilirim?

Tartışma oluşturulduğunda, grubunun sayfasına düşer, "Fikrini Yaz"a tıklayarak fikirlerini paylaşmaya başlayabilir ya da dosya ekleyebilirsin. Ayrıca "Takvim"in altındaki alanda, tüm tartışmaları görebilirsin. Dilersen sen de bir tartışma oluşturup gruplarınla paylaşabilirsin.

Eba Sayfamda Nasıl oylama oluştururum?

KAYNAK: WWW.KAMUDANHABER.NET

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49