EBA Canlı Sınıf Ders Tekrarları. EBA Giriş Ekranı İlkokul, Ortaokul, Lise Canlı Sınıf

Milli Eğitim Bakanlığı EBA öğrenci bilği edinme ve ders işleme portalı İlkokul,ortaokul ve lise öğrencilerin ders işlemek için giriş sağladığı EBA Giriş linkini sizlere sunuyoruz... EBA TV canlı izle! 25 Nisan EBA TV’de ders var mı? İşte EBA TV yayın akışı…

GÜNCEL 25.04.2020, 13:58
EBA Canlı Sınıf Ders Tekrarları. EBA Giriş Ekranı İlkokul, Ortaokul, Lise Canlı Sınıf

Kamudanhaber - Özel Haber

Eğitim Bilişim Ağı öğretmenler ile öğrenciler arasında iletişim kurmak, eğitim hayatları boyunca kullanabilecekleri materyalleri sağlamak üzere kurulan Lisansı Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan eğitim portalı.

TRT EBA TV internetten de canlı ve şifresiz izlenebiliyor. EBA TV'de öğrencilerin tüm hafta alacakları ders saatleri her sınıf için 200 dakika zaman süresinde ders alacaklar.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

EBA İnrernet uygulamalarınıda İndirerek mobil cihazlarınızdan erişim sağlayarak ders işlemenize telefonlarınızdan da takip edebilirisniz.

Öğrenciler Uzaktan eğitim dersleri trtizle.com'da! TRT EBA'nın ilkokul, ortaokul ve lise derslerini canlı olarak trtizle.com'da izleyin.

EBA Öğrenci Girişi Yapmak İçin TIKLAYINIZ

Öğrencilerin EBA GİRİŞ SAATLERİ....

Eba.gov.tr Üzerinden Nasıl Ders İzlenir?

EBA ŞİFRESİ NASIL ALINIR?

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49