banner1990

banner1989

Devlet Bahçeli: "Kılıçdaroğlu girdiği siyasi komadan çıkamamıştır"

Yerel seçim çalışmaları kapsamında mitinglerine Aksaray’da devam eden Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun ya aklıyla zoru vardır ya da girdiği siyasi komadan çıkamamıştır” ifadelerini kullandı."

GÜNCEL 14.03.2019, 16:12
Devlet Bahçeli: "Kılıçdaroğlu girdiği siyasi komadan çıkamamıştır"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında düzenlediği mitinglere Aksaray'da devam etti. Bahçeli, Aksaray mitinginde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

14 Mart tıp Bayramı vesilesiyle Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik eden Bahçeli, “Sağlıklı bir nesil için gece gündüz demeden çalışan hekimlere yürekten müteşekkiriz.” İfadelerini kullandı.

AK Partili kardeşlerimizle biriz beraberiz

Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Bahçeli, “Aksaray’ın’ın çaresi MHP’dir.  Beka için milli karar, Aksaray için istikrar.  Zillete dur diyenler bu meydanlarda buluşmuş.  Aksaray, Cumhur İttifakımızın içinde değildir ancak bu hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. AK Partili kardeşlerimizle biriz beraberiz. Üslubumuza, sözlerimize azami dikkat edeceğiz. Siyaseti, rekabeti yozlaştırmayacağız.” İfadelerini kullandı.

Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü:

Cumhur ittifakı Türkiye’dir, Türk milletidir. Zillet İttifakını oluşturanlar Cumhur İttifakında gedik açmak için uğraşıyorlar, dedikodu yapıyorlar, açığımızı kolluyorlar. PKK ile yan yana yürüyorlar. CHP Bartın Milletvekili PKK’lılara ‘kardeşim’ diyor onlardan oy istiyor, aman dileniyor. Kılıçdaroğlu ise bunu örtmek için bahane bulmak için kıvranıyor. CHP rotayı iyice şaşırmış, istikametini tamamen bozmuştur. Silivri’de bir HDP’li ‘genel merkezimizden talimat geldi CHP’yi destekleyeceğiz’ diyor.

Kılıçdaroğlu girdiği siyasi komadan çıkamamıştır

Bunlar aklını oynatmış, yollarını şaşırmış, ihaneti alenileştirmiş. Kılıçdaroğlu Sakarya’daki tank palet fabrikası üzerinden yalan icat etmesin, bize milliyetçilik anlatmasın. Kılıçdaroğlu kim oluyor da bize milliyetçilik ahkâmı kesiyor? Bu cüreti nereden alıyor? Kılıçdaroğlu’nun ya aklıyla zoru vardır ya da girdiği siyasi komadan çıkamamıştır. YPG’nin Türkiye’ye saldıracağıma inanmayan bir zihniyetin CHP Genel Başkanlığı koltuğunda oturması fiyaskodur.  Bize saray bekçisi diyen ahmaklar bize susturamayacakları ezanın bekçisiyiz.  CHP Genel Başkanı millilik konusunda bizim yanımızdan bile geçemez. Ağırlıklarımız farklıdır, zihniyetlerimiz farklıdır. Kılıçdaroğlu ve hülle partisi İP ne adamlığı bilir ne de erdemli olmayı. Onlar gitsin HDP ile fısıldaşsınlar, PKK ile yanak yanağa versin, zira yaptıkları yapacakları budur. Zillet ittifakı Türkiye’nin karşı cephesi, husumet odağıdır."

Beka yoksa bereket yoktur

Zillet ittifakı ezan sesinden rahatsız, bayrağımızı yakanlardan memnun. Hemen işi ekonomiye getiriyorlar, hemen konuyu patlıcana taşıyorlar. Patlıcan yazın ucuzlar. Bekayı patlıcanla mukayese etmek izansızlık değil mi? Dileriz ki herkes istediğini yesin, içsin. Kimsenin mutfağına diyeceğimiz yok. Patlıcan pahalıysa dünyanın sonu değildir. Ucuzladığında herkes alır yer. Beka yenir mi? Beka yokken aç yattım yok kalktım demek mümkün olur mu? Beka yoksa vatan yoktur. Akşam kuracağımız bir sofra yoktur, beka yoksa bereket yoktur.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 03 Haziran 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49