DAMADI FETÖ'DEN TUTUKLANAN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Daha önce damadı Fetö'den tutuklanan Düzce Belediye Başkanı İstifa etti...

GÜNCEL 02.10.2017, 13:06 02.10.2017, 13:31
DAMADI FETÖ'DEN TUTUKLANAN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Düzce Belediyesi’nin Ak parti’li Başkanı Mehmet Keleş, istifa ettiği açıkladı.

Ak parti’li Başkan Mehmet Keleş, beeldiyenin resmi sitesinden yayımladığı yazılı açıklamasında, “Bilinmesini isterim ki; şahsıma, aileme, Düzcemiz’e, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım” ifadelerini kullandı.

DAMADI FETÖ’DEN TUTUKLANMIŞTI

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında AKP’li Başkan Mehmet Keleş’in damadı Emre Kurt hakkında örgüt üyeliği iddiası ile tutuklanmıştı.

İşte o açıklama:

“Uzun yıllardan beri Düzce’ye ve Düzceli hemşehrilerime en güzel hizmetleri verebilmek için çalıştım. Yaptığım hizmetler ortadadır.

Ne yazık ki, biz Düzce’ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular.

Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum Belediye Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.

Bilinmesini isterim ki; şahsıma, aileme, Düzcemiz’e, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım.

Yine bilinmesini isterim ki, bu günden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir.

Saygıdeğer dava kardeşlerime, mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerimize ve sevgili Düzce halkına sonsuz sevgi ve saygılarımla.”

Yorumlar (2)
Zıkkımın Kökü 4 yıl önce
Passatı beğenmeyip Audi isterim isterim diye söylenirdin, şimdi git de kendi paranla Ferrariye bin aslanım...
başkan 4 yıl önce
Kutlarım başkan. Senin gösterdiğin erdemliği niceleri gösteremedi.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 19 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49