banner1990

banner1989

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doktorlar için önemli açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkı, "Doktorlara kalkan elleri affetmek mümkün değil. Bunların teröristten farkı yoktur." dedi.

GÜNCEL 14.03.2018, 21:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doktorlar için önemli açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşularından satır başlıkları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizler eşref-i mahlukat olan insana verilebilecek en güzel hizmeti ifa ediyorsunuz. Doktorlara kalkan elleri affetmek mümkün değil. Bunların teröristten farkı yoktur.

Hekimlerimiz başta olmak üzere sağlık çalışanlarımızın işleri iyi yaptıklarında hastalardan ve onların yakınlarından aldıkları dua herhalde hiçbir maddiyatla ölçülemez. Rabbim her birinizden ayrı ayrı razı olsun.

İbn-i Sina'nın eserlerinin bir kısmı tıp ile ilgiliyken, asıl büyük yekunu ise felsefe ve ahlak gibi diğer alanlara aittir.

Sarıkamış'ta karın altından çıkan askerlerimizden bağzılarının üstleri çıplaktı. Tüfeklerine sarılı olarak donarak ölmüşlerdi

Millet olarak bu ülkeyi kahramanlıklar ve fedakarlıklar üzerine kurduk Doktorlara kalkan elleri affetmek mümkün değil

Modern hastanelerimizi kurduk, kuruyoruz. Hekimlerimize ve sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum

EN AZ 3 ÇOCUK TAVSİYESİ

Nüfusumuz millet olarak en büyük gücümüzdür. Bunu unutmayın ve bunu korumak zorundayız.

Güneydoğu'da teröristler hastanelerimizi yakmadı mı? Kürtlerin temsilcisiyim diyorsun, geliyorsun hastaneyi yakıyorsun, bombalıyorsun. Oraya gidecek olan da Kürt zaten.

AFRİN'DE RAKAM 3 BİN 486'YA YÜKSELDİ

Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3.486'ya çıktı.

"TERÖR KORİDORUNU EN DOĞUSUNDAN EN BATISINA KADAR TEMİZLEYECEĞİZ"

Afrin'e girdik giriyoruz. İyice yaklaşmış vaziyetteyiz. Bizim derdimiz işgal değil, bizim derdimiz, bu terör koridorunu en doğusundan en batısına kadar teröristlerden temizlemektir.

Askerlerimiz cephede her türlü şartlara uygun bir şekilde donanımlı. Onlara ne gerekiyorsa yapıyoruz. Çünkü onlar canlarını bu millet için veriyor.

Bizim buraya sınırımız var. ABD'nin sınırı mı var? Koalisyon güçlerinin sınırı mı var? Rusya, rejimle hareket ediyor, koalisyon güçleri kiminle hareket ediyor?

Tillerson'a özellikle anlattım. Bu silahları neden buraya getiriyorsunuz? Hiçbir ses yok.

Yorumlar (4)
hakan 2 yıl önce
Öğretmene saldıran veliler için de aynı hassasiyeti sayın cumhurbaşkanımızdan talep ediyorum. Son zamanlarda öğretmene şiddet gösteren magandalar okul basmaya başladı. İnşAllah duyulur sesim.
Fikret 2 yıl önce
Tüm öğretmenlerin gözü Cumhurbaşkanına çevrilmişti acaba öğretmenlere saldıran magandalar için aynı açıklamada bulunacak mıydı!!Tüm gözler yaşlıydı sahip çıkılmayı bekliyorlardı.Ama malesef beklenen açıklama bir türlü gelmiyordu:)))
vvvv 2 yıl önce
astl yıpranma öğretmene verilmeliyken, sendikaların satmasıyla onlar hiçb,r yerde yok. geçmişte güneydoğuda 500 den fazla öğretmen bayrak direklerine asıldı.yine adı yok.
hasan al 2 yıl önce
10 yıl önce böyle şeyler olmazken acaba bu olaylarda bizim hatamız ne diye düşünüp tedbir geliştirme daha mantıklı. suçu hep başkasında görme yanlış bir yaklaşım
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49