Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP, Kanal İstanbul'u engelleyemeyecek, onu da yapacağız.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Başkan Erdoğan, Silivri'de halka hitap etti. Erdoğan yaptığı açıklamada, "Ey CHP zihniyeti, sizin gücünüz, kuvvetiniz Kanal İstanbul'u engelleyemeyecek, onu da yapacağız." dedi..

GÜNCEL 08.03.2020, 21:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP, Kanal İstanbul'u engelleyemeyecek, onu da yapacağız.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Silivri İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı-Odayeri Kesimi Açılış Töreni'nin ardından kara yoluyla Silivri'ye gelen Erdoğan, ilk olarak Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ı ziyaret etti.


Erdoğan, sonrasında vatandaşların yoğun sevgi gösterileri eşliğinde AK Parti Silivri İlçe Başkanlığına geçti.

Ziyarette Erdoğan'a Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçe belediye başkanları ve milletvekilleri eşlik etti.

.Başkan Erdoğan ziyaretinde, belediye özel defterini de imzaladı.

Başkan Erdoğan, ziyaretin ardından otobüsün üzerinden halka seslendi.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Buradan arabanıza bindiğinizde Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden İzmir'e kadar gidebilirsiniz. Biz yol medeniyettir dedik, su medeniyettir dedik. Bunları adım adım gerçekleştiriyoruz.
 

Kanal İstanbul'u engellemeye çalışıyor. Ey CHP zihniyeti sizin gücünüz kuvvetiniz Kanal İstanbul'u engellemeyecek. Onu da yapacağız. Kanal İstanbul ile biz stratejik bir adım atıyoruz. Attığımız bu stratejik adımı engellemeye gücünüz yetmeyecek. Çünkü artık Boğaz bize yetmiyor.

Kanal İstanbul ile birlikte İstanbul büyük bir imkana, büyük bir güce kavuşacak ve bunu da yapacağız. İnşallah bir başka adım daha atıyoruz. 18 Mart Çanakkale Köprüsü'nü de yapıyoruz. Dünyanın en önemli iki direkt arası açıklığı olan çok ciddi bir asma köprü. 18 Mart'ta ben ziyarete gideceğim.

Artık biz kendi insansız hava araçlarımızı uçuruyoruz.

.

.

Yorumlar (3)
vatandaş 2 yıl önce
Kendinizi ulaşılmaz hissediyorsunuz, yukarıda Allah var, CHP zihniyeti dediğiniz milyonların aklı yok mu, size gerçekten acıyorum.
çözüm 2 yıl önce
sn başkanım chp chp deyipte onların reklamını yapmayın.chp nin karşılığı yok bu ülkede çeyrekle iktidar olunmaz.onun için ağzınıza bile almayınız chp yi ..yolumuza devam edip işimize gücümüze bakalım.aynası iştir kişinin lafa bakılmaz....chp bu ülede iktidar olamaz...
vatandaş 2 yıl önce
demek milyonlarca hayalet var bu ülkede, öbür dünyada on parmağım on tırnağım yakanda olsun vicdansız.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49