ÇÖZÜM OKULLARINDA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Çözüm Okulları, Kuzey Ankara kampüsünde Keçiören’de görev yapan okul ve kurum müdürlerine sosyal sorumluluk projesi olarak eğitim verdi .

GÜNCEL 11.01.2018, 14:23 11.01.2018, 15:58
ÇÖZÜM OKULLARINDA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Kamudanhaber - Özel Haber

Çözüm Okulları Kuzey Ankara kampüsünde , Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun katılımlarıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında okul müdürlerine eğitim verildi .

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ise sevgi , saygı , ilgi ve takdir etme gibi bedava olan davranışları çoğaltmamız gerektiğini söyledi .
 Hamza Aydoğdu ; Çözüm okullarının ülkemizde özel okullar alanında çok büyük bir açığı kapattığını , Ankara’ya çok güzel bir kampüs kazandırdığına değinerek Ahmet Akça ve çözüm okulları hakkında övgü dolu sözler sarfetti .

İlköğretim eski genel müdürü , Çözüm Okulları eğitim danışmanı , akademisyen Prof.Dr. Servet Özdemir yönetim becerileri ve liderlik alanında okul müdürlerine bir sunu yaptı.Çözüm okulları sahibi , Özder ve Cihannüma başkanı Ahmet Akça ; Çözüm okullarının misyonunu , eğitimde milli ve yerli bir hikaye ortaya koyacaklarını açıkladı .
Toplantıya Keçiören Kaymakamı , Keçiören Milli Eğitim müdürü , akademisyenler ve okul müdürleri katıldı .

Yorumlar (1)
MHP ve AKP ittifakını destekliyoruz 4 yıl önce
2014 yılında görevden alınan TÜRK EĞİTİM SEN üyesi ülkücü okul müdüründen sayıları 1200 kişi kalan bu okul müdürleri 5. Defa mahkemeyi kazandıkları halde görevlerine başlatılmıyorlar, AKP ve MHP ittifakına limon sıkan . Ülkücüleri ezenler ve ittifakı zedeleyen MEB teki bu kişiler kimlerdir. İttifakı destekliyoruz ama, mahkeme kazanan okul müdürlerimiz hala görevlerine döndürülmezse ittifakın başarılı olması yara alır. Bu müdürlerimiz en kısa sürede görevlerine döndürülmesini ülkücü camia beklemektedir..
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49