Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş görevden alındı iddiası

Bursa İl Müdürünün Ders Süresini Indirdi Diye Görevden Alındı Iddiası

GÜNCEL 11.09.2021, 12:03
Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş görevden alındı iddiası

Bursa İl Müdürünün Ders Süresini Indirdi Diye  Görevden Alındı Iddiası 

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş görevden alındı. Görevden alınma nedeni olarak ders saatlerini 35 dk ya indirme kararı gösteriliyor. Yerine Serkan Gür atandı.Serkan Gür iki hafta önce İstanbul'da Şube Müdürü iken Bakanlığa Daire Başkanı olmuştu.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Bülent, daha yeni atanmıştı.  Ders saatlerini 35 dakikaya indirdiği için görevinden alındığı iddia edildi.  

Yorumlar (8)
Mehmet 2 hafta önce
Doğru yapmış, Kovidli ortamda 30 dakika bile çok.
Öğretmen 2 hafta önce
Müdür haklıydı
Hicham el Guerrouj 2 hafta önce
Şube müdürü iken iki haftada daire başkanı, sonraa, il millî eğitim müdürü...
İşte liyakaat, işte adaleet, işte ehliyeet, işte ihtisaas, işte kalite...
Şu Almanlar nasıl kıskanmasın birader?
Bu arada, eski müdüre geçmiş olsun!
Geldiği gibi gitmiş herhâlde galiba sanırsam:)
Mesut Yüksek 2 hafta önce
Yakınen tanıdığım, ilkeli, ileri görüşlü, mesleğin içinden gelen, dürüst, çalışkan, en önemlisi vatan sever birisinin, iddalar doğruysa (Der saatlerinin 35 dk. İndirilmesi) bahane edilerek görevden alınması çok anlamsız ve üzücü. Artı, Bursa'yı ve buradaki sorunları çok iyi bilen bir değer. Sn. Altıntaş'a yeni görevinde başarılar diliyorum.
Cenk 2 hafta önce
Bir ay önce atanan il müdürü bir ay sonra alınıyor. Bir ay önce İstanbul da şube müdürüyken bakanlıkta daire başkanlığına atanan kişi bir ay sonra bursa il müdür olarak atanıyor. Bu ne hız ne oluyor. Bu gür bir aydır basında yer alan diğer gür soyadlı kişilerle akrabalık var mı. Bursadan genel müdürlüğüne atanan kişide garip bir haberle basında yer almıştı. Yakında genel müdürlerle ilgili değişim haberleri duyulur. Hatalı işlemler yapanlar puanlarını kaybeder.
Ayşe K. 2 hafta önce
Bülent Altıntaş işini en iyi yapacak bir müdürdü,neden alındı anlamak mümkün değil.Keşke yeni müdür etik değil diye kabul etmeseydi
Çözüm 2 hafta önce
Ortada bir sorun var. İl milli eğitim müdürleriyle bir toplantı yapıp bunu neticelendirmek bu kadar mı zor özelikle ikili eğitim yapan okullarda ders süreleri uzun geliyor ikili öğretim yapan okullar, zaten ekseriyetle aşırı kalabalık okullar pandemi de zor oluyor. Ders süreleri 30 dk gayet makul bir istek.
Fatih kara 2 hafta önce
Darısı sincandakine
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49