Beylikdüzü İlçe Müdürlüğünden Sendikal Baskı

Türk Eğitim Sen yöneticileri , Beylikdüzü ilçe milli eğitim müdürlüğünün okul müdürlerine baskı yaparak Eğitim bir sen’den istifa etmek isteyen öğretmenlerin istifalarını işleme koymadığı ve baskı yoluyla öğretmenleri istifadan vazgeçirdikleri yönünde açıklamalar yaptı ....

GÜNCEL 24.03.2019, 22:07 24.03.2019, 22:28
Beylikdüzü İlçe Müdürlüğünden Sendikal Baskı

Kamudanhaber - Özel Haber

Beylikdüzü ilçe müdürlüğünde görev yapan okul müdürleri , ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticilerinin Eğitimbirsen’den talimat alarak , sendikadan istifa eden öğretmenlerin istifalarını işleme okumadıkları ve bu öğretmenlere baskı yaptıkları yönünde Türkeğitimsen genel başkanı Talip Geylan ve genel başkan yardımcısı Yaşar ŞAHİNDOĞAN açıklama yaptı .

İşte o açıklamalar

Kaynak: www.kamudanhaber.net
Yorumlar (9)
Orçun 2 yıl önce
Beylikdüzü TES Başkani A.B , Başkan olduğundan beri okula haftada bir uğrayıp, hak etmediği ek dersi alıyor. Devletini en çok seven işini en iyi yapandır
ÇAMUR AT İZİ KALSIN 2 yıl önce
AYNI BAYAT TAKTİKLER. Çamur at izi kalsın Belki birileri inanır. bırakın artık bu işleri......
Hacı 2 yıl önce
Şaibeli 76 ataması, ardından tepeden inme ilçe müdürlüğü vb diyeti ödenmeye çalışılıyor olabilir mi? Bu diyet bitmez ki ama...insan devletinin memuru olmayı birinci öncelik yapmazsa, bi halt olunmaz.
Cafer 2 yıl önce
Tes 9 nolu şube çalışma sahasında 7 İlçe var, demek ki diğer 6 ilçede işler yolunda!!
Giden müdür TES şube başkanının hemşerisi idi, Kars, Ardahan,Iğdır lobisi bitti şimdi TES genel merkez mi alet ediliyor bu işlere...
Hacı yatmaz 2 yıl önce
Bu ilçede bu sendikanın üyesi olduğum için utanıyorum.Hayatımda bu kadar alicengiz oyunu olan bir ilçe görmedim.Ebs başkanvekili kantinci sevisçi sonra bizi topluyorlar haktan hukuktan bahsediyorlar.İstifa zamanım çoktan geldi.Merak ediyorum bakalım benim istifamı işleme koyacaklar mı!!!
nadirakça 2 yıl önce
tamamen kars lobisi,tes 9 nolu şube başkanın karslı
olduğunu düşünürsek önceki karslı müdürü geri getirmek için yapılmıştır.genel merkez ve milliyetçi camia karslıların oyununa gelmemesi gerekiyor..
Davar Cobanı 2 yıl önce
Müdürler sendikacı, sendikacılar müdür oluyor ve kendilerinden başkasını tanımıyorlar. İstifa etmek isyeyen üye müdürlerin odasında bir şekilde ikna edilir! Laf anlamayana tehdit. Bu kadar memur lanet okuduğu, kufur ettiği sendikada nasıl duruyor yada durmak zorunda kalıyor.Kendilerini hükümetin üzerinde görenler var. Bitsin bu paralel oluşumlar.
hasan 2 yıl önce
Çamur at izi kalsın diyeceğim de çamurunuz bile iz bırakmıyor artık...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49