Batman Üniversitesinde Fatura Davut Okçu'ya Kesildi

Batman Üniversitesi Rektörlüğü, İslami İlimler Fakültesi kampüsündeki bazı öğrencilerin kıyafetlerinden dolayı gelen yoğun şikayetler üzerine Dekanlığı uyararak, 'Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Kılık Kıyafet Yönetmeliği' kapsamında gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.

GÜNCEL 20.12.2017, 11:39
Batman Üniversitesinde Fatura Davut Okçu'ya Kesildi

Batman Üniversitesi Rektörlüğü, İslami İlimler Fakültesi kampüsündeki bazı öğrencilerin kıyafetlerinden dolayı gelen yoğun şikayetler üzerine Dekanlığı uyararak, 'Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Kılık Kıyafet Yönetmeliği' kapsamında gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.Üniversite Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş imzası ile İslami İlimler Fakültesi Dekanlığı'na gönderilen yazıda; üniversitenin Batı Raman Kampüsü'nde günün değişik saatlerinde ve farklı mekanlarda tamamıyla kapalı, pardösülü, peçeli ve gözlüklü halde, kimliği net olarak anlaşılamayan öğrencilere çok sayıda kişinin şahit olduğu ve bu durumun endişe ve tedirginliğe yol açtığı belirtildi. Yazıda; bu tür giyim tarzı için çözümün tespiti ve ilgili mercilerce ve Dekanlığa bilgi verilmesinin talep edildiği belirtildi.


Bu konunun basında yer alması üzerine fatura Davut Okçu'ya kesildi. Konuyla ilgili suçlu kişi Davut Okçu'ymuş gibi gösterilerek görevden uzaklaştırıldı.

İşte o karar: 

Yorumlar (4)
adil 4 yıl önce
Davut beyi suçlayarak başkalarını aklamaktır yapılan, Davut hocayı tanıyanlar, yaptığı hizmeti bilenler onun böyle bir kumpasın içinde yer almayacağını gayet iyi bilirler ancak birileri Davut beyi kumpasa getirmektedir.
mustafa 4 yıl önce
Davut OKÇU benim öğretmenimdir. Bu işte kesinlikle bir payı olması mümkün değildir. Anlaşılan bu rezaleti yapanlar kılıfını da uydurmuşlar ve faturayı ilahiyatçı olan Davut OKÇU'ya kestirmişler. Eminim gerçek er geç anlaşılacak ve adalaet tecelli edecektir inşAllah....
Mustafa 4 yıl önce
Davut Bey'le mesele kapatılmasın lütfen.... Davut Bey bu işin hiçbir aşamasında olamaz..... Asıl suçluların bulunması için lütfen meselenin üstüne gidilsin.... derinlemesine araştırılsın...
Kalem 4 yıl önce
Davut okçu yyü de bizim hocamız idi fena biri değildi . Bu devirde insan harcamak çok basit olmuş
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49