Bakan Soylu'dan Boğazici'li öğrencilere çağrı: Siyasetçilerin tuzağına düşmeyin

İçişleri Bakanı Soylu: Boğaziçi'nin olan biteni izleyen sakinlerine bir sözüm var: Hayatta hiç bir başarının altında imzası olmayan,bir ajansın elinde oyuncak olan, solcu bile olamayan kart siyasetçilerin tuzağına düşmeyin..

GÜNCEL 02.02.2021, 10:14
Bakan Soylu'dan Boğazici'li öğrencilere çağrı: Siyasetçilerin tuzağına düşmeyin

İçişleri Bakanı Soylu: "Kabe-i Muazzama'ya hakaret eden LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz? Elbette hayır. Rektörlük binasını işgale kalkan LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz? Elbette hayır. Boğaziçi'nin olan biteni izleyen sakinlerine bir sözüm var: Hayatta hiç bir başarının altında imzası olmayan,bir ajansın elinde oyuncak olan, solcu bile olamayan kart siyasetçilerin tuzağına düşmeyin...Sizden beklentimiz, bilimsel başarı, Sizden beklentimiz, okul başarısı, Sizden beklentimiz, Büyük ve Güçlü Türkiye'ye hazırlanmanızdır."

Yorumlar (2)
Hakan 5 ay önce
Sayın Bakanım SÖZ verilen 3600 ek gösterge nerede kaldı?Lütfen ek gösterge uygulansın.
BEYDAĞI44 5 ay önce
Nasıl ki FETÖ terör örgütünden dolayı askeri okullar kapatıldıysa DHKP-C,TİKKO,MLKP ,PKK gibi terör örgütlerinden dolayı Boğaziçi Üniversitesi’nin de derhal kapatılması gerekir.Sonuçta misyoner yuvası olan,sözde öğretim üyeleri ile sözde öğrencilerden mürekkep olan bu fitne yuvası,FETÖ terör örgütünden dolayı kapatılan askeri okullardan daha da önemli değildir.Ayrıca devlet tarafından atanan rektörü kabullenemeyen sözde öğretim üyeleri özde vatan hainleri ve devlet düşmanları bir an önce KHK ile ihraç edilerek akademik ünvanları da ellerinden alınmalıdır.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49