Bakan Selçuk'un ismi Ankara'da bir caddeye verilecek

MHP'li üyeler tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine sunulan Gölbaşı ilçesindeki bir cadde isminin "Prof. Dr. Ziya Selçuk" olarak değiştirilmesini içeren önerge oy birliğiyle kabul edildi

GÜNCEL 11.07.2019, 21:18
Bakan Selçuk'un ismi Ankara'da bir caddeye verilecek

MHP'li üyeler tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine sunulan Gölbaşı ilçesindeki bir cadde isminin "Prof. Dr. Ziya Selçuk" olarak değiştirilmesini içeren önerge oy birliğiyle kabul edildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşbaşkanlığında temmuz ayı dördüncü oturumunda toplanan Belediye Meclisi, geçen toplantının tutanağını oylayarak, gündemde olan önergeleri görüşmeye başladı.

MHP'nin Grup Başkanvekili Murat Ilıkan ve üye Kürşad Koçak'ın haziran ayı oturumunda Gölbaşı ilçesi Bahçelievler Mahallesi'ndeki 35'inci cadde isminin, Milli Eğitim Bakanı "Prof. Dr. Ziya Selçuk" olarak değiştirilmesi için verdikleri önerge İsimlendirme Komisyonu'nda görüşülmesinin kararlaştırıldığı hatırlatıldı.

Komisyonda kabul gören, cadde isminin "Prof. Dr. Ziya Selçuk" olarak değiştirilmesini içeren önerge, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy birliğiyle kabul edildi.

Gündem dışı söz alan AK Parti'li üye Sinan Burhan, Srebrenitsa soykırımının 24. yıl dönümü dolayısıyla konuşma yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi temmuz ayı beşinci oturumunun yarın 17.00'de yapılacağı bildirildi.

Kaynak: AA.
Yorumlar (7)
MHP VE BAKAN! 1 yıl önce
Bakan ne yaptı ki ismi bir yere vermiyor? 2014 ten beri mülakat adı verilen torpil ile on binlerce ülkücü idarecinin görevden alınmasını kutlamak için mi? Ziya Selçuk' a hediye veriliyor? 2019 MHP si eğitimin dip yaptığını görüyor ve EBS lilerin tüm koltukları kaptığını görüyor ve çok memnun ki; böyle anormallikler yapıyor!
kamil ateş 1 yıl önce
bu ad verme işinden Bakanın haberi olduğunu düşünmüyorum.
Bakanın genel tavrından,konuşmalarından bende böyle bir kanaat oluştu.
kabine değişiyor mu yoksa 1 yıl önce
yeni meb bakanı eski müsteşar y. t. olmasın sakın. 60 aylık çocuklar, 1709 hukuksuzlukları, alan değişikliği, 444 ucube sistemi hep onun eseriydi.
Serkan BOSTAN 1 yıl önce
Sınıf öğretmenlerine farklı bakanlıklarda farklı uzmanlık alanları kadroları açılmasını istiyoruz sesimizi duyun
Kaan 1 yıl önce
Memur öğretmenler okullara ve sınıflara dönsün diye meb memur öğretmenleri bünyesine almalıdır. 31.08.2012 tarihinde beri memur öğretmenlere müjde bekliyor. Kurumlar arası ve kurum içi ilk atama istiyoruz
selma doğru 1 yıl önce
SAYIN BAKANIM sen bari kabuletme şu isim verme işini.
Serkan BOSTAN 1 yıl önce
Sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı verilmelidir sesimizi duyun
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49