Bakan Albayrak: Tüm firmalarımızla başlatıyoruz!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 25.03.2020, 18:56 25.03.2020, 19:38
390
Bakan Albayrak: Tüm firmalarımızla başlatıyoruz!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." dedi.

BAKAN ALBAYRAK SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Ekonomik İstikrar Kalkanı çalışmalarını duyurdu. Bakan Albayrak, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." ifadelerini kullandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, koronavirüs sonrası 100 milyar dolarlık paketi sunmuştu.

Bakan Albayrak'ın sosyal medya paylaşımı şöyle:

Yorumlar (2)
vatandaş 7 ay önce
Kredi ödemelelerini neden hazirana kadar ertelemiyorsunuz, ölüm herkesin kapısına gelmişken bu kadar mı vicdanınızı yitirdiniz be, yazıklar olsun, Allah'ınızdan bulun.
vatandaş 7 ay önce
Bu günlerde bile garibanı eziyorsunuz, hani kredi ertelemeleri faizsiz olacaktı?
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49