Ali Yalçın: Masada uzlaşma olması için elimizden gelen gayreti gösterdik

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, 5. Dönem Toplu Sözleşmesi görüşmelerine ilişkin "Masayı işletme noktasında elimizden gelen gayreti gösterdik. Sonuna kadar müzakere yürüttüğümüz, masayı zorladığımız bir toplu sözleşme süreci uyuşmazlıkla sonuçlanmıştır ve hakem heyetine gidecektir. Hakem Kurulunda itirazlarımızı ifade edeceğiz." dedi.

GÜNCEL 21.08.2019, 20:33
Ali Yalçın: Masada uzlaşma olması için elimizden gelen gayreti gösterdik

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, hükümetle sürdürülen 5. Dönem Toplu Sözleşmesi görüşmelerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın yaptığı değerlendirmelerde "Masayı işletme noktasında elimizden gelen gayreti gösterdik. Sonuna kadar müzakere yürüttüğümüz, masayı zorladığımız bir toplu sözleşme süreci uyuşmazlıkla sonuçlanmıştır ve hakem heyetine gidecektir. Hakem Kurulunda itirazlarımızı ifade edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (33)
Murat 13 ay önce
Bu kadar uyeye sahip bir sendikanin caydirci bir gucu olmamasi neylen ifade edilebilir
Atıf Cengiz 13 ay önce
Söylediğine kendisi bile inanmıyor.Ne yaptın?Masadan kalktın.Göstermelik eylemler.Konu Hakem Heyetinde kaldı.Buradaki üyelerde hükümet tyarafı olacak.Sıfır sıfır elde var sıfır.Sen "elimizden geleni yaptık" diyerek bizi kandırmaya devam edeceksiniz.Olan memura ve emekliye oldu.Yazıklar olsun.İyiki istifa etmişim.
Mehmettt 13 ay önce
Başkanım Tebrikler dik duruşunuz yeterli.
Leooo 13 ay önce
Yqv he heeeeee
Hasan Ali 13 ay önce
İsa keskin denen zavallı biçare mahluk senin gibiler olduğu sürece % 4 bile çok fazla
Ali 13 ay önce
Ne yaptın masaya oturmasan daha fazla alırdık utanin biraz
Veli 13 ay önce
Destekleöe ve yetiştirme kurslarında devletin parası boşu boşuna gidiyor kaldırılsın ya da denetlensin idare ile öğretmen ler karşı karşıya geliyor adam kurs parası kesilmesin diye boş sınıfta oturuyor alın size zam parası teneffületde 15 dakikaya çıktı okul 17.30 da kapanacak bu hizmetllilete yazık değil mi servisle giden çocuk eve kaçta hidecel trafiğe takılacak lütfen tüyü bitmemeiş yetimin hakkı var o paralarda belki işini iyi yapan vardır ama çoğunlukla kurslarda verim yok
İsa KESKİN 13 ay önce
Sayın Başkanım üzülmeyin. Onurlu ve mütevazı temsiliniz yeter. Kırmadan dökmeden en görkemli vakarınızla bizleri temsil ettiniz. Allah sizden razı olsun. Sayın Bakanımız sizin mütevazı taleplerinizi okuyamadı. Ben Hakem Heyetine yürekten inanıyorum; toplamda %20 yi alacağız İnşAllah.
ali özmen 13 ay önce
bilerek uzlaşılmadı. hakem kurulu zaten 4+4 verecek. ali başkan bi daha ki dönem milletvekili adayı. hayırlı olsun. 4 kişi bugün istifa ediyoruz
devrim can 13 ay önce
adam olursun yğzde 5 ve 2 yılda yüzde 20 ile kına yakarsın komik zavallı
Ahmet ALTINTAŞ 13 ay önce
Başkanım dik duruşunuzu takdir ediyorum. Sendikacılık dersi verdiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49