Ali Babacan, partisinin kongresinde yaptığı konuşma sırasında ağladı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin 1. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada 28 Şubat dönemine değindiği sırada, ODTÜ'de okuyan kız kardeşinin başörtüsü taktığı için üç defa uzaklaştırıldığını açıklarken ağladı

GÜNCEL 29.12.2020, 12:31
Ali Babacan, partisinin kongresinde yaptığı konuşma sırasında ağladı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin 1. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada 28 Şubat dönemine değindiği sırada, ODTÜ'de okuyan kız kardeşinin başörtüsü taktığı için üç defa uzaklaştırıldığını açıklarken ağladı.

"28 Şubat döneminde ODTÜ'de okuyan kız kardeşim başını örttüğü için üç defa okuldan uzaklaştırma cezası aldı. Benim siyasete girmemin nedeni bütün bu yaşananlara karşı bir isyandı. Bir daha kimse bu yasağı getirmeye cüret edemez" diyen Babacan'ın "Geçmişte ezilenler, başkalarını ezmeye başladı. Ezilmenin ne demek olduğunu ezilen bilir. Ezilmenin ne olduğunu bilen başkasını ezmez" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Vatan 8 ay önce
Eeeee peki babacan madem bunları hatırladın, ağlamam Tayyib,e karşı utancından mıdır?yoksa ihanetinden midir?kadir kıymet bilmeyisinden midir, babacan gönlümüzde bir yerin vardı onu da sildin aldın. Fazla konuşma gönlümüzdeki kalan kırıntılarla yetinelim.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 03 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49