Alaattin Çakıcı: Türk-Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir

Geçtiğimiz aylarda çıkarılan infaz yasası ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı, son dönem çıkarılmak istenen etnik çatışma ve provokasyonlarla cinsel istismar konularında sert açıklamalar yaptı

GÜNCEL 05.09.2020, 17:21
169
Alaattin Çakıcı: Türk-Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir

Alaattin Çakıcı, Türkiye üzerinden oynanan oyunlar, uluslararası ilişkiler ve ülke içindeki sapıklar ve densizlerle ilgili basın açıklamasında bulundu...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de yoğun çabaları sonrası geçtiğimiz aylarda çıkarılan infaz yasası ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı sosyal medya hesabından ve basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla sert açıklamalarda bulundu.

Son dönem tırmandırılan ve etnik çatışma zemini oluşturmayı hedefleyen provokasyonlar ve toplumda infiale sebep olan cinsel istismar ve tecavüz konularında açıklamalarda bulunan Çakıcı, “Türk-Kürt kardeştir, bölücüler ve PKK kalleştir” dedi.

Alaattin Çakıcı, kendi sosyal medya hesabı twitterden yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sovyetler dağılmadan evvel yeşil kuşak Türkiye'nin batısından başlayıp Hindistan sınırında biterdi. Batı ve üst akıl yaşadığımız coğrafyayı ve İslam alemini kan gözyaşı ölümler, ülkelerinde savaş olan insanların başka ülkelere sığınmasına neden olan üst akıl, bugünkü yeşil kuşağı Girit Adası'ndan başlayıp Edirne Karaağac’a kadar üstler kurarak ülkemizi hem batıdan, hem Güney'den, hem de doğudan sıkıştırmak istemektedir.

Kurtuluş Savaşında Geldikleri gibi gittiler

Sınır ötesindeki ülkemizin bekası için verilen şerefli mücadele de Doğu Akdeniz'de yaşanan son yıllarda değişmeyen bir asır evvel batının piyonu olarak Anadolu'ya çıkan Yunanlıları kullananlar bugün de Yunanlılar üzerinde ülkemizi kuşatmak istemektedir. Âmâ unutmasınlar ki Çanakkale'de Kafkas cephesinde Kutül Amere’de ve Kurtuluş Savaşı'nda geldikleri gibi gittiler.

Devletimiz ve milletimizle birlikte bu yola baş koymuştur

Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde bazı kendini bilmez densizler ve taciz ile şerefsizlik yapan Musa Orhan isimli uzman çavuşun neden olduğu cinsel tecavüzden dolayı intihar eden İpek Erin ölümüne neden olan bu şerefsizin bir de bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakma hakkına sahip olmayan bu ırz düşmanı en ağır şekilde devletimiz tarafından cezalandırılmalıdır.

Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir

Bir de ekonomik koşullardan vatanımızın Doğudan batıya gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlanmasını esefle kınıyorum, Allah Mazlum'a el kaldıranı bildiği gibi yapsın. Bu bilinmeli ki Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir. Güzide vatanımızın her zerresini namusu kadar seven iffeti kadar koruyan her etnik grup vatandaşlık bağıyla devletimizin birer bireyidir. Bazı densizler önyargılı davranmaktadır. Her Kürt PKK'lı değildir onlar da biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır, saygılarımla kamuoyuna arz ederim”

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49