AK Parti’den 7 bölgeye özel seçim stratejisi

AK Parti 7 ayrı bölge için ayrı seçim stratejisi izliyor. Altyapı üst yapıya her bölgenin ihtiyaçları belirlendi. Seçim vaatleri de buna göre hazırlandı

GÜNCEL 16.01.2019, 09:23
AK Parti’den 7 bölgeye özel seçim stratejisi

AK Parti seçim stratejisi kapsamında Türkiye'yi 7 ayrı bölgeye ayırdı ve her bir bölge için AK Parti Genel Merkezi'nden 7 isim görevlendirildi. Bu isimler birkaç aydan beri sahada çalışma yürütüyor. Kapı kapı gezen, illerdeki esnafla sivil toplum örgütleriyle biraya gelerek nabız yoklayan ekipler, illerin bölgelere göre fotoğrafını çekti. Her ilin gerek altyapı gerek üst yapı başta olmak üzere ihtiyaçları belirlendi, buna göre de seçim vaatleri hazırlandı.

AK Parti öncelikli olarak 81 il için bugüne kadar yaptığı hizmetlerin yer aldığı kitapçıklar bastıracak. Yine her ile özel vaatlerin yer aldığı ve belediye başkan adaylarının tanıtıldığı broşürler basılacak. AK Parti'nin öncelikli hedefi ise marka şehirler oluşturmak. Bunun için her ilin tarihine de uygun mimari yapıların yer aldığı projelerle vatandaşın karşısına çıkılacak.

Belediye başkan adayları AK Parti'nin projelerinin yanı sıra kendi projelerini ortaya sunacak. AK Parti'nin 31 Ocak'ta Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak olan manifestosunda da yapılacak hizmetlerin genel çerçevesi çizilecek. AK Parti seçim kampanyasını 1 Şubat'ta başlatacak.

Yorumlar (2)
HASAN AL 2 yıl önce
AMASYA ÇEVRE TOLU 16 YIL OLDU TAMAMLANMADI. BUNDAN SSONRA VAADLWRİ HANGİ PARA İLE YAPACAKLARINI SORMAK LAZIM. ZİRA SEÇİM DOLAYSI İLE BÜTÇEYİ BİTİRDİLER
Hasso Al 2 yıl önce
Ule hasso ikile
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 19 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49