banner1990

banner1989

Adana Öğretmen evinde Skandal!

Adana Öğretmen evi bir skandala imza atarak Öğretmen evinde konaklayan sağlıkçılara lavabo kullanımını yasakladı....

GÜNCEL 23.05.2020, 14:11
Adana Öğretmen evinde Skandal!

Adana Öğretmen evi bir skandala imza atarak Öğretmen evinde konaklayan sağlıkçılara lavabo kullanımını yasakladı....

Bu yasağa tepki gösteren doktor sosyal medya hesabından açıklamalarıda bulundu...

İŞTE O AÇIKLAMALAR...

Kamudanhaber sitesi olarak Adana Milli Eğitim Müdürünü Göreve davet ediyoruz...

Yorumlar (14)
Ezgi Bayraktar 2 gün önce
Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından, kurumumuzda toplam 13 adet lavabo mevcut olup bunlardan sadece 1 tanesi, iş güvenliği uzmanımız tarafından salgın süresince işyerinde uygulanan iş güvenliği önlemleri kapsamında kurum personelimizin kullanımına özgülenmiş olup bunun dışında kalan 12 adet lavabo sağlık çalışanlarımızın emrine tahsis edilmiştir. Çekilen bu fotoğraf lobide bulunan ortak kullanım alanıma aittir ve tüm sağlık çalışanlarının odasında kendilerine ait tuvalet bulunmaktadır. Paylaşılan görsel farklı lanse edilmiştir ve bu yazı tamamiyle izole amaçlıdır.
Kurumumuz, sağlığımız için canları pahasına ter döken sağlık çalışanlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hizmet vermenin onur ve mutluluğu içinde çalışmasını sürdürecektir. Kurumumuzun fedakâr personelini ve iş güvenliği uygulamalarını hedef alan ve kamu hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin gerçek dışı algı yaratan yalan haberdir.
Asu 2 gün önce
Doktorlar hayat kurtarır diye biliyorum sizin olayınız nedir anlayamadım ,size resmi bir kurumsal bir misafurhanede hastane kıyafetiyle girmemeniz rica ediliyorsa o diger müşterilerin güvenliği içindir sadece. Ve böyle birşeye resmi dairelerde üst kurullar karar verir. Siz doktordan çok dedikodu malzemesi arıyorsunuz bence.
Cenk 2 gün önce
Sağlıkçıları çokta abartmayın, herkes gibi görevlerini yapıyorlar ve yapmakta zorundalar zaten.
Müdür 2 gün önce
Sorumlular derhal cezalandırılmasına bune hadsizlik
Aytaç DEMİR 1 gün önce
Olayın iç yüzünü bilmeden olumsuz yorum yapan arkadaşlar!malesef çamur at izi kalsın,yada mal bulmuş mağribi mantığıyla yaklaşmışlar olaya.''Adanalı'' rumuzuyla gizli yazan arkadaş kurum müdürünü bu kadar yakından tanıdığına göre,Adana Öğretmenevinin 5 yıl içinde nasıl bir değişim yaşadığını çok yakından biliyor olması gerekir!Kurum Müdürünün odası herkese açıktır. Bir çay içimi vakit bulursa,Biz ona Tüm denetim raporlarımızı (Sayıştay, EMO,MMO,Doğalgaz,İş Güvenliği)gönül rahatlığıyla sunabiliriz!Bahse konu olan olayda da bizim kendi başımıza hareket etmemiz düşünülemez! İş güvenliği yönetmeliği doğrultusunda hareket edilmiş olup ,bütün uyarı ve ikaz levhalarımız bu doğrultuda hazırlanmıştır!
Cem Yurtlugil 2 gün önce
Namık kızıl adlı hemşire de bu paylaşımların altına yorum yapmış aynen söyle diyor ;Bir hemşire olarak 2 aya yakın konakladım orada bu yazı resepsiyonun hemen yanındaki lavaboya asılmıştı ana giriş bize ayrılmış ayrı asansör verilmiş ve 1 kat bize ayrılmıştı bunun mantığının nedenini konuşmaya gerek yoktur herhalde böyle bir platformda tüm odalar tek kişilik olarak kullanıldı ne kadar büyük olursa olsun her odada banyo lavabo vardı çok yersiz bir paylaşım olmuş büyük haksızlık bütün personele kendilerine tekrardan teşekkür ederim her şey için.... diyor başka bir hemşire o zaman bu paylaşımda art niyet var yorumu sizlere bırakıyorum.
Ali Haydar Ceylan 2 gün önce
İstanbul'daki otel olayından farkı yok Rezillik. Acaba orası MEB Öğretmen Evi mi yoksa aslında MEB Vakfı'nın sadece adı Öğretmen Evi olan ticari bir işletmesi mi?
Cabbar 2 gün önce
Adana il milli eğitimede bu yakışır aferim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49