Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankapark hakkında yaptığı açıklamada, "Dinozor da dinozor... Benim zamanımda sağlamdı bunlar, şimdi görüyorum parçalamışlar" dedi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 801 milyon dolara mâl olan Ankapark'la ilgili Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Görüşler programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

"Ankapark için vatandaş bana oy vermiştir. Mansur Yavaş burayı yok etmek için geldi. 801 milyon dolarlık dinozor diyorlar. Bu yalan. 33 dinozorun maliyeti 4 milyon 800 bin lira. Yavaş'ın ajansları var bunun üzerinden algı yapıyor. Dinozor da dinozor..." diyen Gökçek, iddialarını şöyle sürdürdü:

AK Parti'li Ünal: Yeni başlıyoruz diyorum, zorlarına gidiyor AK Parti'li Ünal: Yeni başlıyoruz diyorum, zorlarına gidiyor

"Benim zamanımda sağlamdı bunlar, şimdi görüyorum parçalamışlar. Bunu bilerek yaptılar. Benim zamanımda sağlamdı. Mansur Yavaş'ın sorumluluğu yok diyorlar. Olur mu? Hırsızlık olmuş. Kim koruyordu buraları? Mansur Yavaş'ın güvenlik görevlileri kapıda duruyordu. Kimse giremiyordu içeri. Kim yaptırdı o zaman bunu? Mansur Yavaş buranın tahrip edilmesini istiyor.