Case IH Adana Tarım Fuarı'nda

- TürkTraktör'ün markası Case IH, Adana Tarım Fuarı'nda ziyaretçilerini "JX110 MaxPro 175. Yıl Özel Traktörü" ile karşılıyor

Genel 10.11.2017, 15:03
Case IH Adana Tarım Fuarı'nda

İSTANBUL (AA) - TürkTraktör'ün markası Case IH, Adana Tarım Fuarı'nda ziyaretçilerini "JX110 MaxPro 175. Yıl Özel Traktörü" ile karşılıyor.

TürkTraktör'den yapılan açıklamaya göre, Case IH, Adana Tarım 2017 Fuarı'ndaki standında çiftçilere sağlam ve yüksek performanslı ürünlerin yanı sıra finansal ve teknolojik çözümler sunuyor.

JX110 MaxPro 175. Yıl Özel Traktörü'nü fuarda konuklarla buluşturan marka, üstün performans sunan Case IH JX, Farmall C ve Maxxum Tier 4B serisi traktörleri de sergiliyor. Ayrıca Farmall C ürün bilgileri ile videolarına erişimi teknolojiyle birleştiren Case IH, kullanıcılarını Kare Kodlu Dijital Kullanım Kılavuzu ile tanıştırıyor.

Ziyaretçilere, TürkTraktör'ün Adana fuarında hizmet kapsamını genişlettiği TürkTraktör Finans sayesinde artık her türlü traktör, tarımsal ekipman ve iş makineleri ihtiyaçlarına alternatif bir finansal kredi çözümü de sunuluyor.


- "Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım Hareketi" Adana'da başlıyor


TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, fuara ilişkin değerlendirmesinde, verimli tarımsal topraklarıyla olduğu kadar yeniliği takip eden ve kullanan çiftçi profiliyle de dikkati çeken Adana'nın, 2016'da Türkiye'de en çok traktörün satıldığı 11'inci il olduğunu aktardı.

Bu nedenle Adana Tarım Fuarı'nın çiftçilerle buluşmak için özenle ve heyecanla hazırlandıkları bir platform olduğunu belirten Özdemir, "Dünyada 175'inci yılını kutlayan Case IH en gözde ürünlerinden biri olan JX110 MaxPro modelini özel bir renkle sergilenmek üzere hazırladı. Burada bu özel ürünü Adanalı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sınırlı sayıda üretilecek JX MaxPro 175. Yıl Özel Traktörü sahip olduğu özel kaporta ve çatı renginin yanında kullanıcılarına 4 yıl garantiyi ve RedPro Team ekibinin özel danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor." ifadelerini kullandı.

Case IH standında konuklarını sadece özel ürünlerle değil çiftçilerin hayatını kolaylaştıran farklı çözümlerle de ağırladıklarını anlatan Özdemir, sektörde ilk olma niteliğine sahip TürkTraktör Finans hizmetiyle ilgili bilgileri de çiftçilerle bu alandan paylaşacaklarını dile getirdi.

İrfan Özdemir, TürkTraktör olarak ilk duyurusunu Adana Tarım Fuarı'nda yaptıkları Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi'ne ilişkin şunları kaydetti:

"Bilinçsiz traktör sürüşünün ve tarım ekipmanları kullanımının neden olduğu kazaların göz ardı edilmemesi gereken ulusal bir sorun olduğu noktasından yola çıkarak Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi'ni başlattık. Bu önemli projemizle çiftçilerimize ve tüm traktör kullanıcılarına öncelikle güvenli sürüş bilinci aşılamayı, onlarla aynı çalışma alanlarını ve karayollarını kullanan vatandaşlarımızın güvenliğini artırmayı, ayrıca tarım sektöründe yaşanacak her tür iş gücü kaybı nedeniyle ulusal ekonomide ortaya çıkacak kayıpları azaltmayı hedefliyoruz.Proje, dijital eğitimlerle başlayacak ve sonrasında sahaya da taşınacak eğitim ve etkinliklerle devam edecek. Tüm çiftçilerimizi bu önemli çalışmamızın ilk adımı olarak hayata geçirdiğimiz dijital anketimize katılmaya davet ediyoruz. Standımızdan veya 'www.bilincliciftci.com' adresinden yarışmaya katılanlar hem öğreniyor hem de sürpriz hediye kazanma şansı elde ediyor."

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49