Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olma ihtimaline ilişkin, "Ortak aday olarak verilirse asla kimse karşı çıkmaz. Masada hiçbir problem olacağını düşünmüyorum" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olma ihtimaline ilişkin, CHP liderinin emeklerinin "tüm toplum tarafından bilindiğini" söyleyerek, "Özellikle Ankara, İstanbul seçimleri, İYİ Parti'nin seçimlere girmesinden biliyoruz. Şu andaki diyalogları ile ilgili de biliyoruz. Çıkıp 28 Şubat ile sıkıntılar varken özeleştiride bulunması kıymetli değil mi?" diye konuştu.

Borsa mağduru savcılığa her şeyi anlattı: Bizi balık gibi avladılar Borsa mağduru savcılığa her şeyi anlattı: Bizi balık gibi avladılar

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün

Üstün, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem için bir araya gelen altı muhalefet partisinin kararı ile Kılıçdaroğlu'nun aday olması durumunda "kimsenin bir itirazı olmayacağını" söyledi.

Tele1'de katıldığı programda konuşan Üstün, "Ortak aday olarak verilirse asla kimse karşı çıkmaz. Masada hiçbir problem olacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.