CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olma ihtimaline ilişkin Gelecek Partisi'nden yorum geldi. Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, konuyla ilgili "Kılıçdaroğlu'nun emeklerini tüm toplum biliyor, ortak aday olursa masadan kimse karşı çıkmaz" dedi.

Babacan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Kabiliyetinizi göstermek için neyi bekliyorsunuz? Babacan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Kabiliyetinizi göstermek için neyi bekliyorsunuz?

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Tele1'de katıldığı yayında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olma ihtimaline ilişkin soruyu yanıtladı

Kılıçdaroğlu’nun emeklerinin tüm toplum tarafından bilindiğini belirten Üstün, “Özellikle Ankara, İstanbul seçimleri, İYİ Parti’nin seçimlere girmesinden biliyoruz. Şu andaki diyalogları ile ilgili de biliyoruz. Çıkıp 28 Şubat ile sıkıntılar varken özeleştiride bulunması kıymetli değil mi?” ifadelerini kullandı.


 
'MASADA KİMSE KARŞI ÇIKMAZ'
Üstün, altı partinin kararı ile Kılıçdaroğlu’nun aday olması durumunda kimsenin bir itirazı olmayacağını söyledi. Adayın aklı ve niteliklerine vurgu yapan Üstün, “Ortak aday olarak verilirse kimse karşı çıkmaz. Masada hiçbir problem olacağını düşünmüyorum” dedi.