Son dakika: Galatasaray'da 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu sürüyor. Kongrede konuşan Başkan Burak Elmas, "Florya'dan Kemerburgaz'a taşınıp 3 yıl içinde tüm banka borçlarımızı ödeyeceğiz" ifadelerini kullandı. Kritik kongreye dair tüm detayları ve açıklamaları haberimizde bulabilirsiniz...

Galatasaray'da 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu sürüyor. Mali Kongre'de başkan Burak Elmas açıklamalarda bulundu. Kritik kongreye dair tüm detayları ve açıklamalar haberimizde...

Burak Elmas'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Sponsor geliyor. Gönülden Galatasaraylı. Bu yönetime çok destek veriyorsun. Biraz bekle, destek verme diyenler var. Bunlar aramızdalar. Galatasaraylılar bunu bilsinler. Kontratları yalan aktararak konuşturanlar var.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev değişimleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev değişimleri

,

Öncelikle birlikte hareket etme kabiliyetine sahip olmamız lazım. Daha önce, üye olarak benim de yaptığım hatalar olabilir. Ama bundan sonra hata yapma lüksümüz yok.

Tribünde tezahürat yaparak başlayan Galatasaray yolculuğum daha sona üye, yönetici ve sizlerin teveccühüyle başkan olarak devam ediyor. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren benimle çalışan insanlara ve sizlere bunun basit bir yönetim dönemi olmadığını söyledim.