Ya 36 kez toplanıp yemek yiyip içip dağılıyorsunuz. Allah aşkına ne konuşuyorsunuz? Gerçekten de merak ediyorum. Şu ekonomik krizle ilgili bir çözüm önerisi somut olarak ortaya koyuyor musun? Yeniden refah partimizin yaptığı gibi bir kaynak paketinizi ortaya koyabiliyor musun? Aylardan beri 36 kez bir araya geliyorsunuz bir Cumhurbaşkanı adayı ortaya koyabiliyor musun?

Eylül ayı enflasyonu açıklandı! Memur ve emekli maaşı zammı ne kadar olacak? Memur enflasyon farkı oluştu mu? Eylül ayı enflasyonu açıklandı! Memur ve emekli maaşı zammı ne kadar olacak? Memur enflasyon farkı oluştu mu?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Trabzon’un Yomra ilçesinde düzenlenen İl Başkanlığı 2. Olağan İl Kongresi’ne katıldı.

Süleyman Pulat’ın başkanlığında tek liste ile gerçekleştirilen kongrede Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan partililere hitabında 6’lı masayı eleştirdi.

İHA'nın haberine göre; HDP’nin 6’lı masanın gizli ortağı olduğunu belirten Erbakan, şu ifadeleri kullandı:

“Ne masa başındakilerle ne kasa başındakilerle kurtuluşa eremeyiz. Kurtuluşa ermek istiyorsak mutlaka ama mutlaka milli görüşe sarılmamız lazım.

“36 kez toplanıp yiyip içip dağılıyorsunuz”

Yeniden refahı iktidara getirmemiz lazım. Bu 6 tane benzemez bugüne kadar 30 kere baş başa 6 kere de masa başında tam 36 kez bir araya geldi. Ya 36 kez toplanıp yemek yiyip içip dağılıyorsunuz. Allah aşkına ne konuşuyorsunuz? Gerçekten de merak ediyorum. Şu ekonomik krizle ilgili bir çözüm önerisi somut olarak ortaya koyuyor musun? Yeniden refah partimizin yaptığı gibi bir kaynak paketinizi ortaya koyabiliyor musun? Aylardan beri 36 kez bir araya geliyorsunuz bir Cumhurbaşkanı adayı ortaya koyabiliyor musun? Hayır, hiçbir tanesi yok, toplanıyorlar, fotoğraf çektiriyorlar, yiyorlar içiyorlar ve dağılıyorlar. Manzara bu.

Fatih Erbakan’dan 6’lı masaya: Yiyip içip dağılıyorsunuz 


“HDP’ye bakanlık verecek çünkü gizli ortak HDP”
Arada bir de birbirleriyle çatışıyorlar. Bakın en son HDP’li bir bakan olur mu? HDP’ye bakanlık verecek çünkü gizli ortak HDP. Gizli ortak HDP olmadan yüzde 50+1’e ulaşmaları zor gözüküyor. Böyleyse HDP’ye bakanlık verecek misiniz? CHP kanadı ‘evet, tabii veririz’ dedi. Buna diğer İYİ Parti kanadından itiraz geldi. O masada bulunan eski AK Partili başbakanlar, bakanlar var. ‘Bunlardan Cumhurbaşkanı adayı olmaz’ diyorlar masanın diğer tarafı. Bunlar bu sefer öbür tarafa kızıyor olur mu bizden de Cumhurbaşkanı adayı olur diyor. Bir tanesi İmamoğlu’nu aday yapalım diyor, Kılıçdaroğlu kendisi aday olmak istiyor. Tam bir muamma tam bir karmaşa.