Eyüpsultan'da eşinin 'Bana 5 yıl önce tecavüz etti. Şimdi yine taciz ediyor' demesi üzerine evine çağırdığı Abdullah Koşar'ı öldüren Aslan İ. kayıplara karıştı.

Eşine cinsel saldırıda bulunan kişiyi eve çağırıp öldürdü


   
Eyüpsultan'da eşinin 'Bana 5 yıl önce tecavüz etti. Şimdi yine taciz ediyor' demesi üzerine evine çağırdığı Abdullah Koşar'ı öldüren Aslan İ. kayıplara karıştı.

HABER MERKEZİ

22.06.2022
Alınan bilgiye göre, 19 Haziran akşamı Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi'ndeki evde bir kişinin ölü bulunduğu ihbarı üzerine söz konusu adrese polis ekipleri sevk edildi.

Adreste yapılan ilk tespitlerde, Abdullah Koşar adlı kişinin başından silahla vurulduğu ve olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşıldı. 

Evin Aslan İ'ye ait olduğu tespit edildi fakat adreste ve genel aramalarda kendisine ulaşılamadı.

Binali Yıldırım'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı Binali Yıldırım'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı

DHA'nın haberine göre, Aslan İ'nin eşi Semanur İ'nin polise verdiği bilgide, Abdullah Koşar'ın 5 yıl önce kendisine tacizde bulunup tecavüz ettiğini öne sürerek, 1 ay önce de yine kendisini çağırdığını söylediği belirtildi.

Bunun üzerine yaklaşık bir hafta önce konuyu eşine söylediğini ve Koşar'ı eve çağırdıklarını anlatan Semanur İ'nin, eşinin, eve gelen Koşar'ın kafasına silahla bir el ateş ettiğini, kendisinin de olay yerinde olduğunu ve korkuyla kayınbiraderinin evine gittiğini söylediği kaydedildi.

Cinayetin ardından eve "Namussuzluğun bedeli budur" yazılı bir not bırakıldığı öğrenildi.

Polis ekiplerinin, katil zanlısı Aslan İ'nin yakalanmasına yönelik çalışma başlattığı bildirildi.