Emniyet genel müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre havacılık daire Başkanlığı ile emniyet müdürlüğüne bağlı havacılık şube müdürlüklerinde görev alacak hava lojistik personeli aranıyor. EGM personel alım başvurusu nasıl yapılır? Personel alım şartları nedir? Başvuru için son tarihi ne zaman?

EGM’nin yayımladığı  ilana göre havacılık şube müdürlüğünde çalışmak üzere hava lojistik personeli alımı  yapılacak. Peki hava lojistik  personel alımı başvuru Şartları nelerdir? EGM personel alım başvursu nasıl ve nereden yapılır?

EGM 'hukuken yok' dedi, Emniyet-Sen Genel Başkanı Faruk Sezer yanıt verdi

EGM HAVA LOJİSTİK PERSONELİ BAŞVURU ŞARTLARI!

- Emniyet Hizmetleri Sınıfına mensup Polis Memuru statüsünde olmak,

- Başvuru tarihi itibariyle meslekte fiilen iki yılını doldurmuş olmak,

- Son iki performans değerlendirme puanı "iyi" veya "çok iyi" olmak,

- Kıdeme müessir herhangi bir ceza almamış olmak

Gözden kaçırmayın

EYT’de son gelişmeler! EYT’de son durum ne? EYT çıkacak mı? Bakan Bilgin’den EYT çalışması için yeşil ışık! EYT’de son gelişmeler! EYT’de son durum ne? EYT çıkacak mı? Bakan Bilgin’den EYT çalışması için yeşil ışık!

Hava Lojistik personeli alımında sınav komisyonunca belirlenecek usuller dahilinde;

- Yabancı Dil (ingilizce) Yeterlilik

- Kişilik Değerlendirme

- Mülakat aşamaları uygulanacak.

EMNİYET PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Genel Müdürlük makam oluruna istinaden Havacılık Daire Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüklerine bağlı Havacılık Şube Müdürlüklerinde görev alacak personeller için Hava Lojistik Personeli Adayı Seçme Sınavı düzenleyecek.

Sınava başvuruda bulunacak personelin kendi birimlerince dilekçe ile müracaatı alındıktan sonra birim amirince başvurusu uygun görülen personelin şartlara uygunluğunun ön değerlendirme ve incelemesi yapılacak.

Başvurular, 11 Mayıs 2022 tarihi saat 23.59'a kadar yapılabilecek.