Sadece bir hafta önce Meta'nın CEO'su Mark Zuckerberg, Elon Musk ile yapacağı kafes dövüşü iddialarına sıcak bakmadığını belirtmiş, böylece birçok kişinin dövüş hayalleri suya düşmüştü. Ancak bu konunun üzeri kapanmışken, teknoloji dünyasının başka bir devi olan ve X'in CEO'su olan Elon Musk, tüm beklentileri alt üst eden bir açıklamayla karşımıza çıktı.

Elon Musk'tan Canlı Yayın Bombası!

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın takip ettiği X hesabından yaptığı paylaşımla Elon Musk, Zuckerberg ile arasında gerçekleşecek olan bu büyük dövüşün X üzerinden canlı olarak yayınlanacağını belirtti. Ayrıca bu etkinlikten elde edilecek tüm gelirin kahraman veteranlar için bağışlanacağının da altını çizdi.

Musk'tan Antrenman Açıklaması

Herkesin aklında "Elon Musk bu dövüş için nasıl bir hazırlık içerisinde?" sorusu varken, Musk'tan ilginç bir antrenman itirafı geldi. Yoğun iş hayatının getirdiği zaman sıkıntısına karşın, dövüş antrenmanlarından geri kalmamak adına iş yerine getirdiği ağırlıklarla antrenman yaptığını belirtti.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı: Kyk Yurt Başvuruları Başladı Gençlik Ve Spor Bakanlığı: Kyk Yurt Başvuruları Başladı

Beklenen Büyük Karşılaşma

Şimdi tüm dünya, teknoloji dünyasının bu iki dev isminin ringde karşı karşıya gelip gelmeyeceğini merakla bekliyor. Peki, sizce bu tarihi dövüş gerçekten gerçekleşecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşın!