Kız kardeşinin kiracısıyla elektrik faturası ödeme konusunda tartışan kadın önce komşusunun evini ateşe verdi sonra da kendisini yakmaya kalktı. Özel harekat ekipleri sayesinde bir facia önlendi.

Adana'da Meryem B. (39), karşı komşusu olan kız kardeşinin kiracısı Emine Ş. ile elektrik faturası ödeme konusunda tartıştı. Tartışmanın ardından Meryem B., tutuşturucu jel ile Emine Ş.'nin evini ateşe verip, kendi evine kaçtı. Emine Ş.'nin ihbarı üzerine adrese gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü.


İKNA EDİLEMEYİNCE POLİS GELDİ


Polis ekiplerinin geldiğini görünce evinin kapısı kilitleyen Meryem B., kendisini yakacağını söyledi. Müzakereci polis öfkeli kadını ikna edemeyince adrese özel harekat ekipleri de sevk edildi.

KAPIYI KOÇBAŞIYLA KIRDILAR

Akrabalar arası kavgada 2 kişiyi öldüren baba ve iki oğlu tutuklandı Akrabalar arası kavgada 2 kişiyi öldüren baba ve iki oğlu tutuklandı

Bu sırada Meryem B. dama çıkıp, komşularına hakaretler savurmaya başladı. Sokakta güvenlik önlemi alan özel harekat polisi evin kapısını koçbaşı ile kırıp içeri girdi. Gözaltına alınan Meryem B., sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.