Bugün Ekşi Sözlük'te yaşanan erişim sorunu sonrası, konu hakkındaki detaylar merak edilmeye başlandı. Özellikle deprem bölgesine dair paylaşımların gündem olması, konunun daha da hassas hale gelmesine sebep oldu.

BTK'DAN ERİŞİM ENGELİ

21 Şubat 2023 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Ekşi Sözlük'e erişim engeli getirildi. Bu nedenle, platforma şu anda giriş yapılamıyor. Kurumun bu kararı, resmi olarak internet sitesinden yapılan sorgudan görülebiliyor.

EKŞİ SÖZLÜK NE ZAMAN ERİŞİME AÇIKLACAK?

21 Şubat 2023 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Ekşi Sözlük'e getirilen erişim engelinin ne zaman kalkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi... Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi...

Ekşi Sözlük ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kurum tarafından alınan erişim engeli kararının ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını belirtti. Ancak, yetkililerden bilgi almaya çalıştıklarını ve elde ettikleri her türlü bilgiyi kullanıcılarıyla paylaşacaklarını ifade etti.