DÜZELTME "Vodafone Park ve tüm taraftarlara 140 milyon dolarlık sigorta teminatı" başlıklı haberimizin 2. paragrafında yer alan "Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre" ifadesi, "Sompo Japan Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre" şeklinde düzeltilmiştir. Habe

Vodafone Park ve tüm taraftarlara 140 milyon dolarlık sigorta teminatı

Ekonomi 06.11.2017, 12:35
DÜZELTME


İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’na yaptığı isim sponsorluğunun süresini geçtiğimiz hafta 2 yıl daha uzattığını açıklayan Sompo Japan Sigorta, Vodafone Park ve stadyumdaki tüm taraftarları ikinci kez sigorta kapsamına aldı.

Sompo Japan Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Park için oluşabilecek hasarlara karşı toplam 140 milyon dolarlık sigorta bedeli ile geniş teminatlı bir sigorta poliçesi sağlayan Sompo Japan Sigorta, ayrıca şeref turuna katılan ziyaretçileri de Vodafone Park’a girdikleri andan itibaren karşılaşabilecekleri kazalara karşı güvence altına aldı.

İsim sponsorluğu anlaşmasını geçtiğimiz hafta 2 yıl daha uzattığını açıklayan Sompo Japan Sigorta, Vodafone Park’a yangın, hırsızlık, deprem, yer kayması, sel-su baskını, elektronik cihaz ve makine kırılması hasarları gibi olası tüm hasarlara karşı 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki kapsamlı ürünleriyle bir kez daha tam güvence sağladı.

Tüm taraftarları da her türlü kazaya karşı yapılan "Ferdi Kaza Vefat" ve "Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık" teminatları ile Vodafone Park’a girdikleri andan itibaren güvence altına alan Sompo Japan Sigorta, bu yıl ayrıca Vodafone Park’ta "Şeref Turu"na katılan ziyaretçileri de sigorta kapsamına aldı.

Açıklamada, konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Sompo Japan Sigorta ile erkek basketbol takımımız için gerçekleştirdiğimiz sponsorluk anlaşması, sadece basketbol şubemiz için değil, Vodafone Park ve taraftarlarımız için de ekstra önem arz ediyor. İş birliğimiz sayesinde Vodafone Park’a gelen her taraftarımız da sigorta altına alınmış olacak. Taraftarımıza fayda sağladığımız her adım bizler için çok daha kıymetli hale geliyor. Türkiye’nin değerli markalarından Sompo Japan Sigorta ile yapılan iş birliği de bu nedenlerle kulübümüz adına çok değerli." değerlendirmesinde bulundu.


- "Uzmanlığımız ve global deneyimimiz ile Beşiktaş JK’nın yanındayız"


Vodafone Park’ın yalnızca Beşiktaş için değil Türkiye için de önemli bir değer olduğunu açıklayan Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş ise şunları kaydetti:

"Konumu ve mimarisi ile şehrin en önemli simgelerinden biri olan Vodafone Park, aynı zamanda sunduğu olanaklarla tam kapsamlı bir yaşam merkezi olarak da bir cazibe merkezi. Vodafone Park, her geçen gün daha fazla ziyaretçiyi ağırlıyor. Bu doğrultuda, geçtiğimiz yıl yaptığımız ve Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Park ve taraftarların sigorta kapsamına alınması anlaşmamızı bu yıl bir adım daha ileri taşıyarak Şeref Turu’na katılan ziyaretçileri de kapsama dahil ettik. Toplumda birleştirici gücü olan sporun farklı dallarında gösterdiği başarılarla hepimizi gururlandıran Beşiktaş JK’nın mabedi Vodafone Park’ı uzmanlığımız ve global deneyimimiz ile korumaktan gurur duyuyoruz. Yeni başarıları Vodafone Park’ta Sompo Japan güvencesi altında hep birlikte kutlamaya devam edeceğimize inanıyorum."

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49