Kriminal Daire Başkanlığına ise Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan getirildi

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kriminal Daire Başkanı Ogün Vural Personel Daire Başkanlığına, Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan ise Kriminal Daire Başkanlığına atandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatı üzerine 3 yıldır Kiriminal Daire Başkanı olarak görev yapan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ogün Vural, Personel Daire Başkanı oldu.

Yerine ise Kaçakçılıkla Mücadele ile Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüklerinden sorumlu Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Bülent Gürcan getirildi.

Kriminal Daire Başkanlığı'nda sabah saatlerinde düzenlenen törenle Vural görevi Gürcan'a devretti.

Ogün VURAL kimdir?

MEB ile Spor Bakanlığı arasında 'Eğitimi Protokolü' imzalandı MEB ile Spor Bakanlığı arasında 'Eğitimi Protokolü' imzalandı

19.06.1971 yılında İstanbul ili Üsküdar ilçesinde doğmuş olup aslen Erzincan Refahiye nüfusuna kayıtlıdır.1989 yılında Polis Kolejini ve 1993 yılında Polis Akademisini bitirerek Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı.

Sırası ile değişik rütbelerde İstanbul, Artvin ve Kırklareli İl Emniyet Müdürlüklerinde görev yaptı, 1.Sınıf Emniyet Müdürü olarak Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi ve Bartın İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 19.09.2019 tarihli atama onayı ile Kriminal Daire Başkanlığı görevine atanmıştır.

Kriminal Daire Başkanımız Ogün VURAL evli ve 2 çocuk babasıdır.