Kamudanhaber - Özel Haber


İstanbul - Tuzla ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapan Aydın Bora isimli bir şahıs, Twitter hesabından  "Almanya vatandaşına çok, Türkiye’de az veriyor diyenlere… Evet doğru… ABD’de, Almanya’da, Fransa’da korona krizi ile mücadele edebilmek için Türkiye’den daha büyük bütçe ayırabildi. Zira onlar Chrysler’i, Opel’i Volkswagen’i kurarken, biz şapka devrimi ile meşguldük…" ifadelerini kullanmıştı .Bu ifadeleri İyi parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk gündeme getirmiş ve birçok kesimden tepki gelmişti .

Gelen tepkiler üzerine açığa alınan şube müdürü ; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e övgüler getirerek 10 Kasım mesajı paylaşmıştı .


 

Tuzla Kaymakamlığı, Koronovirüs ile ilgili bu paylaşımı yapan şube müdürünü açığa aldı .

Tuzla Şube müdürünün açığa alınmasına ; Eğitimbirsen’den tepki geldi .

Genel Başkan vekili Latif Selvi , Genel Başkan yardımcısı Ramazan Çakırcı ve İstanbul Memur-Sen şube başkanından açığa alma olayı ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığına tepki geldi .

İşte o mesajlar

Araç Sahipleri Zamla Uyuyup İndirimle Uyanıyor.. Benzin ve Motorine Dikkat Çeken Büyük Zam Sonrası İndirim Müjdesi Geldi ! Araç Sahipleri Zamla Uyuyup İndirimle Uyanıyor.. Benzin ve Motorine Dikkat Çeken Büyük Zam Sonrası İndirim Müjdesi Geldi !