Şarkıcı Ece Seçkin sosyal meyda boyuyla dalga geçen bir öğretmene, “Öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır.” sözleriyle tepki gösterdi.

Şarkıcı Ece Seçkin, sosyal medyada kendi adından bahsederek paylaşım yapan bir öğretmenin paylaşımına yanıt verdi.
Seçkin, öğretmenin öğrencisiyle diyaloğunu yazdığı paylaşımda kendisine de göndermede bulunmasına tepki gösterdi. Seçkin, söz konusu paylaşıma “Öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır” yanıtını verdi.

Babamı ölü buldum diye jandarmayı aramıştı gerçekler ifadede ortaya çıktı Babamı ölü buldum diye jandarmayı aramıştı gerçekler ifadede ortaya çıktı

‘BOY AYNASI YERİNE EL AYNASINA BAKAN ECE SEÇKİN…’
Öğretmen, sosyal medyadaki paylaşımında “Bugün okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: ‘O hocam saçlarınız çıkmış’ diyor. Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?” ifadelerini kullandı.

‘ALAYCI SÖZLERLE AŞAĞILADIĞINIZ TWEET…’
Öğretmenin bu tweet’inin ekran görüntüsünü paylaşan Ece Seçkin, Twitter hesabından verdiği yanıtta şunları söyledi:
“Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin’in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim”