2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi önümüzdeki Cuma günü itibarıyla geride kalıyor. Öğrencilerin 2022 yılının ilk karnesini almadan önce öğretmenlerin e okul not girişlerini de tamamlaması bekleniyor.

E Okul not girişlerinin kapanmasıyla birlikte karnelerde netleşmiş olacak. Öğretmenler not girişlerini son güne kadar yapabiliyor ancak sistem bir noktadan sonra yeni not girişlerine izin vermiyor. Öğretmenlerin yazılı yaptığı ve sözlü notu girdiği tarihe göre e okul not giriş sistemi çalışmaya devam ediyor.

E OKUL VBS NEDİR ?

E Okul VBS yani Veli Bilgilendirme Sistemi, öğrencilerin okuldaki not durumu, devamsızlık durumu, kullandığı rapor bilgisi ve diğer bir çok öğrenciye ait bilgiyi bir arada bulabileceğiniz ve bu sisteme yalnızca öğrenci  TC kimlik numarası ve okul numarasıyla erişebileceğiniz bir sistem. Bu sistemle birlikte veliler çocuklarının notlarını okula gitmeden herhangi bir tablet, telefon ve bilgisayar aracılığıyla rahatlıkla görüntüleyebiliyor.

E OKUL VBS GİRİŞ

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Öğrenciler yarın tatil mi yapacak? Vali'den açıklama. İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Öğrenciler yarın tatil mi yapacak? Vali'den açıklama.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine aşağıda bıraktığımız bağlantıya tıklayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

E OKUL VBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN