Bankalar promosyon tekliflerini açıkladı! Bankaların emekliler için promosyon kampanyaları! Bankalar promosyon tekliflerini açıkladı! Bankaların emekliler için promosyon kampanyaları!

Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, Covid-19 virüsü hakkında açıklamalarda bulunarak 2023 yılı için temennilerde bulundu. İşte o açıklamalar…
“Son bir hafta yaklaşık 10 bin kişi Covid-19’dan yaşamını yitirdi. Bu yine büyük bir rakam fakat en azından bu noktaya kadar gelebildik.”
Ghebreyesus, “Seneye Covid-19’un artık küresel acil durum olmadığını söyleyebilecek duruma gelmeyi umuyoruz.” şeklinde konuştu.
“Önemli olan, virüsü nasıl kontrol edeceğimizdir. Tüm ülkeler, dünyanın birçok ülkesinde dolaşımını sürdüren grip ve solunum sinsityal virüsünde olduğu gibi Covid-19 ile de nasıl mücadele edeceğini öğrenmeli.” Dedi.
Ghebreyesus, “Düşük gelirli ülkelerde 5 kişiden 1’i aşılanabildi. Covid-19’un teşhis ve tedavi araçlarına erişim, kabul edilemeyecek şekilde pahalı ve adil değil.” Diyerek açıklamalarda bulundu.